"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

З головою в безкінечність…

1

Яка, на вашу думку, найбільша перевага Інтернету? Спілкування? Можливість слухати музику? Дивитися фільми? Які ще в кого варіанти? Окей. А є якісь більш пристойні варіанти? Жарти жартами, але насправді виділити щось одне найважливіше практично неможливо, адже нам життєво необхідні всі функції Інтернету. І сьогодні я пропоную скористатися можливістю подумки перенестися в будь-який куточок землі, а саме в місто Луцьк, познайомитися з, в певній мірі особливим, гуртом NeverEnd і поспілкуватися з його вокалістом – Йоріком (Юрієм Волошиним).

Склад гурту:

Юрій «Йорік» Волошин – вокал, гітара;
Олег «Патрон» Щебетюк – бас-гітара;
Олег Александрук – ударні.

Питання: Юро, як взагалі виникла ідея створити гурт? Чим чим ти займався в житті до цього?

Йорік: Спочатку це була просто любов до музики, бажання грати, творити щось своє, драйвувати та кайфувати. У процесі в колективу народилася певна ціль, ідея, концепція, яка досі реалізовується. Нашою метою є те, щоб «NeverEnd» був не просто гуртом, а об’єднанням людей, сім’єю, заснованою на наших принципах, цілях, цінностях, таких, як благодійність (ми інколи граємо на вулицях задля збору коштів для людей, які їх потребують; створили свою спільноту «Не будь байдужим»), анархізм (я є головою міської організації ПП «Союз анархістів України»), патріотизм, ненависть до влади людини над людиною, братерство, бажання змінити цей світ на краще і, звичайно, рок-музика.

Питання: Ваша назва досить-таки символічна. Як довго її обирали, чому зупинилися саме на цьому варіанті і чи має вона якесь особливе для тебе значення?

Йорік: Назву вигадав наш басист Патрон. Я відразу погодився, вона мені припала до душі. Для мене це означає нескінченне бажання людей до кращого життя, революції, боротьбу з системою, нескінченну любов та рок-н-рол!

Питання: Патрон, як і ти, діючий учасник, тобто склад гурту не змінювався з самого заснування?

Йорік: Я спочатку грав у гурті на барабанах, був на вокалі та бек-вокалі. Потім ми розійшлися з гітаристами Юрою Стужуком та Генадієм Карнасюком. Юра зараз має свою команду «The Gravity». Також з нами довгий час грав на другій гітарі Ярослав Бебко, який зараз за кордоном працює в італійському колективі «Last Fight».

Питання: То коли було остаточно сформовано теперішній склад?

Йорік: Ми вже три роки разом. (посміхається)

Питання: Свій стиль називаєте «анархо-метал». Чому саме так?

Йорік: Ми використовуємо різні стилі металлу, рок-музики, тексти на соціальну тематику, сповідуємо політичну теорію анархізму, віримо, що гармонійне суспільство може існувати на основі коллективного договору між його членами, а не тієї армії чиновників, які кожен день приймають закони «під себе» та кажуть, як нам жити, як нам вмерти.

Питання: Тобто можна сказати, що ви анархісти не лише на сцені , але й у житті?

Йорік: Саме так. Я все своє зріле життя працюю на виробництві, член профспілкової організації на підприємстві, голова партії, ініціював не один пікет, а гурт «NeverEnd» – постійний учасник музичної сцени часів подій на Майдані та поза нею.

Питання: Це заслуговує на повагу. Але повернемося до творчості. Ви мали змогу розділити сцену як з українськими гуртами, так і з представниками з Італії, США та Швеції. З ким було працювати найлегше?

Йорік: Та з усіма круто було (посміхається). Найбільше, напевно, з «Last Fight» – вони гостювали в нас, разом тусили, зіграли та заспівали кавер на Queen Of The Stone Age – Millionaire.

Питання: Як відомо, цього року ви закривали фестиваль «Бандерштат». Вас засмутив цей факт (адже, скажемо так, не всі «доживають» до кінця третього дня фестивальними) чи навпаки – вважали це за честь?

Йорік: Я теж спочатку думав, що там не буде для кого грати, а вийшло все дуже круто! Народ прокидався та жваво нас підтримував!

Питання: Ви вже зняли доволі гідний кліп на пісню «Якого біса ти живий?», хотілося б почути невеличкий коментар до нього. Які  взагалі плани на найближчий час?

Йорік: Це відео нам зняв наш талановитий товариш Володимир Штунь, з яким  ми плануємо подальшу співпрацю. Головною ціллю на майбутнє є запис повноцінного альбому.

Питання: А тепер відповідай швидко, не задумуючись.

  • Скоро Новорічні свята, який подарунок хотів би отримати?

Йорік: Нову гітару. (посміхається)

  • Якби міг стати супергероєм, то ким би хотів бути?

Йорік: (сміється) Бетменом, напевне, але Чак Норіс всіх сильніше… Хоча ні. Ніндзя-черепахою, полюбому, з дитинства мріяв.

  • Як багато надутих повітряних кульк може вмістится в кімнату, в якій ти зараз сидиш?

Йорік: Пару сотень, напевне.

Питання: Ну, і наостанок, що б ти хотів побажати читачам Крок у ROCK?

Йорік: В цей час дуже хочеться побажати миру, здоров’я, звичайно, хворіти зараз теж «нізя», більше драйву, позитивних емоцій! Love, anarchy&rock”n”roll!

В свою чергу ми  теж бажаємо хлопцям творчого натхнення і великих успіхів, а ще святкового настрою та побільше позитивних емоцій.

Автор: Оксана Домашина

  • Tweet