Брати Гадюкіни

0

Не знайти ту людину,яка не знає на пам’ять пісню «Файне місто Тернопіль» чи «Наркомани на городі». Вже здогадались, що мова буде йти про “Братів Гадюкіних”? Тож давайте глибше поринемо в їхню історію та творчість

Група виникла в січні 1988 року в надрах Львівського рок-клубу. Тоді музиканти виконували припанковані російськомовні рок-н-ролли з іронічним підтекстом. Успіх базувався на поєднанні музичних напрямків — рок-н-роллу, блюзу, панку, реґґі, фанку, фольку і специфічних «гадюкінських» текстів з гострою іронією, тотальним стьобом і використанням галицьких діалектизмів і наркоманського сленґу. Саме ці хлопці показали всьому світу, і в першу чергу самим жителям України, що наша рок-музика може бути цікавою та дотепною, навчили сміятись над собою та жити драйвово. Концерти та фестивалі по всіх кутках України, виступи за кордоном запалювали серця людей!

У 1996 році «Брати Гадюкіни» припинили концертну діяльність,чим привели у шок всіх фанатів… Але змогли відродитись повним «Гадюкінським» складом, ще й дати фантастичне за енергетикою шоу, яке влучно назвали «Концертом року». Згадати ту атмосферу та відчути її повезло близько п’ятнадцятим тисяч шанувальників, які не побоялись морозу (абсолютний рекорд для українських музикантів). І вони були нагороджені – позитивом від учасників самого шоу.

Величезною втратою в 2009 році стала смерть лідера – Сергія Кузьмінського. В пам’ять про нього у 2011 році група знову зібрала найбільший український зал концерту «Я вернувся домів». Окрім «Гадів», у концерті взяли участь «Океан Ельзи», «Воплі Відоплясова», «Ляпіс Трубєцкой», «ТНМК», «Бумбокс», «Мандри», «ТІК», «ДахаБраха», «Гайдамаки», Тарас Чубай та інші відомі українські виконавці.

Зараз «Брати Гадюкіни» працюють над наступним альбомом і активно концертують.

Автор: Анастасія Савицька


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Detach в Києві

Нове ім’я в українській музиці – гурт Detach. Молоді, амбіційні, перспективні хлопці підірвали Х-фактор і, відстоявши честь усіх українських рок-гуртів, стали срібними призерами шоу, чим ...