"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Чи здатна рок-музика надихати?

1

Я дуже часто чую, що рок-музика надихає людину, “окриляє”, дає віру в себе і взагалі під впливом рок-музики людина готова на неймовірні вчинки. Чи це так, чи ні я вирішив запитати у музикантів. Кому, як не їм про це знати?

Макс Стадник, гітарист гурту DETACH

Творческий выхлоп в виде написания музыки – то, что не дает моей жизни превратиться в обыденность. С помощью музыки готов поверить в то, что добро решает. Посмотрите, в даже самых “грустных” и “злых” жанрах, музыканты – максимально позитивные люди.

 

Сергій Строян, вокаліст гурту “Чумацький Шлях”

 

Музика – це інформація, яку я сприймаю з особливою уважністю. Музика має здатність змінювати свідомість людини, тому можна сказати, що це є і зброя і ліки водночас. Музику можна пояснити на прикладі гіпнозу, тому дуже важливо, яка саме інформація закладена в те, що ми чуємо. Але, я можу з впевненістю сказати, що музика – це найпрекрасніше творіння людини, без музики наше життя було б не таким яскравим.

 

Вова Пасєка, саксофоніст гурту “Патроничі”

Рок-музика сама по собі має властивість надихати по-різному, тому в мене немає однозначної відповіді на це питання. Все залежить від напрямку ( стилю ) цієї музики, а як нам відомо стилів безліч і виконання різне. Але все ж можу сказати що качає мене альтернативний рок і відповідно до цього стилю і надихає мене по-своєму, налаштовує на якійсь звершення, дає якийсь поштовх до більш насиченого життя ,налаштовує на внутрішню гармонію, коротше кажучи робить своє діло. Всі добре знають, що рок-музика в першу чергу запалює той вогняний стержень в наших душах, але не будемо філософами, проявляється в будь чому, в роботі, в навчанні, в написанні віршів, мотивує тебе, особисто для мене вона дає початок самовдосконаленню! Чи надає музика віру у щось? Звісно! Напевно ти добре знаєш це відчуття коли прослуховуєш хороший трек, твоя уява з найменшими тонкощами переносить тебе на мега крутий концерт твоєї улюбленої групи, хіба це не віра? Щодо мене як музиканта, аналізуючи і слідкуючи за розвитком рок-музики, слухаючи беззаперечних геніїв, так званих “важкоатлетів” музичної індустрії,а особливо фронт-мен групи MUSE і багато інших, то вони надають мені віру у те, що якщо сильно захотіти, то можна колись стати таким же ідолом, або так званим натхненням для мільйонів))

 

 

Сергій Чегеварченко, вокаліст гурту Dash

По-перше, особисто мене музика надихає не сидіти на п’ятій точці, а весь час рухатися й розвиватися. Особливо в умовах глобального пофігізму й столичного снобізму. А ще вона суттєво підвищує рівень адреналіну у крові під час виступів і слугує ідеальним фоном для фізичних вправ під назвою слем ) До того ж заняття музикою сприяє цікавим знайомствам, захопливим подорожам і незабутнім враженням! Рекомендую всім у необмежених кількостях

Як бачимо рок-музика здатна надихати (про що власне і сказали герої статті, якщо все підсумувати). Тому слухайте якісну музику й миру Вам всім і добра.

Автор: Роман Мельник

  • Tweet