Рок-гурт Widen

0

В цій статті я Вам розповім трішки про музичний гурт Widen, про його історію і становлення. А ще я вирішив задати три питання учасниками гурту. Що з цього вийшло читайте нижче.

Гурт Widen заснований 13 липня 2006 року в місті Харків. Хлопці довго не заморочувалася із визначення свого стилю, а просто грали цікаву й оригінальну музику.

Учасники гурту:
Олексій Мироненко — вокал
Дмитро Поляков — гітара
Микола Нестеров— бас-гітара
Дмитро Дорохов — ударні

У 2008 році виходить їх міні-альбом “ПаWWWутиння”, який містить 4 треки ( “Мій стиль”, ”Хто сказав що”, “ПаWWWутиння” і ”Ховайся”). Цього ж роки виходить синґл “Засинай” . Тексти цих пісень наповнені іронією й гумором, проте це заважає зачіпати і важливі життєві проблеми, як, наприклад, у пісні “Засинай” це намагання знайти реальність, замість того, що намагаються нав’язати. Особисто для мене цей альбом має цілість, оскільки з першої пісні “Мій стиль” до пісні “Засинай” поступово музика і текст все важче, немов ти ідеш на гору, а кожний крок все складніший і складніший.
У 2010 гурт тішить своїх прихильників новим міні-альбомом – “Термінатор”. Хоч до нього увійшло 3 треки, проте які!
Пісня “К.М.Г.Г.Г” одна з найпотужніших у всьому репертуарі гурту. Окрім крутого екстрім вокалу, хлопці експериментували із такими стилями як панк-рок, ню-метал, альтернативний метал….і реггі (хто не вірить, включіть трек з 3:01 до 3:30) . Пісня “Сноуборд” відрізняється своєю чарівною простотою і легкістю, яка не набридає. А текст я запам’ятав з першого разу. Пісня “Термінатор” розповідає про безсмертного героя, моментами відверто насміхаючись з нього: “Його сканер бачить зброю навіть під трусами. Та термінатор мужик, не підглядає туди”, “І тому він носить круті темні окуляри…Навіть у темряві”. Загалом міні-альбом вийшов веселий і оптимістичний.
І перейдімо до “важкої артилерії”. Зимою 2012 року виходить повноцінний альбом «Апгрейд Мавпи», до якого потрапили 11 пісень (зокрема 3 пісні з «Термінатора»).
Хотілося б звернути увагу на 3 пісні:
Пісня “Кобиляча голова” присвячена дитячій казочці, яка сама по собі дивна. Музиканти продовжили тему і казка виявилася вкінці явно не для дітей. Пісня “ПОП-РОК” явно не сподобається релігійним людям, проте вона не спрямована на самого Бога, скоріше проти лицемірних “слуг” його культу, для яких долар важливіший власне самого Бога. І нарешті моя найулюбленіша – “Правда”. Її сенс полягає у тому, що людям не потрібна правда і ніхто насправді її не хоче знати.

А тепер перейдемо до запитань і відповідей:

Питання 1.Що Вас надихає на творчість?
Надихає життя, політичні казуси, гумор, “новорічна ялинка”, подорожі. Один одного ми ще надихаємо.

2.Яку інформацію Ви намагаєтесь донести слухачам у текстах?
Наші тексти не піддаються подвійний трактуванні. Ми завжди намагаємося максимально доступно донести прості вічні ідеї. Уважно послухавши / прочитавши їх практично будь- хто зрозуміє що ми хочемо сказати.

3.Хто із сучасних світових чи українських музикантів є для Вас прикладом?
SOAD, RATM – круті хлопці, не бояться йти проти держави і сказати, що уряду, що він не правий. Безсмертні Iron Maiden, які працюють 40 років не “лажають” і продовжують радувати Нас новими альбомами. А ще нам подобаються групи Maximum the Hormone, Skindred, Nirvana, Король і Шут

p.s.Дякую за співпрацю гурту Widen, а ще від себе і від редакції журналу КРОК У РОК бажає гурту творчих успіхів і феєричних виступів. Ви на це заслуговуєте.

Автор: Роман Мельник

Widen

Про Автора

Коментарі відсутні

Молодий у всіх сенсах гурт

Дуже часто ми надаємо перевагу більш старшим та досвідченим гуртам,забуваючи про молоді таланти. Сьогодні поговоримо про один з них. До вашої уваги “ПАТРОНИЧІ” Гурт ,який ...