Любов у стилі ROCK (ТОП 20)

0

Усім нам відомі такі стилі музики, як pop rock, alternative, folk rock, heavy metal, metal, punk rock… Ми звикли до їх чистого звучання, але зараз частіше зустрічається поєднання даних стилів, що у свою чергу робить рок-музику куди більш яскравою. Є ще один стильовий різновид року, про який не прочитаєш у Wikipedia, але який існує. Це «рок про кохання». В арсеналі мабуть що кожного рок-гурту є пісні, а то й цілі альбоми, присвячені цьому чистому та палкому почуттю в різноманітних його проявах.

Деякі пісні стали хітами для цілих епох та поколінь, вони міцно вкорінилися в наших душах та проникли в нашу свідомість. Queen «I Was Born To Love You», Led Zeppelin «Thank You», Bon Jovi «Born to be My Baby», Rammstein «Amour», Guns’n’Roses «Dont Cry» No Doubt «Underneath It All», Evanescence «You»… Цей список можна продовжувати до безкінечності, ці світові хіти знає кожен поціновувач рок-музики. Усі вони різнопланові, але кожна з них знайшла свого слухача. Ми впізнаємо їх з перших акордів та наспівуємо мотиви, варто лиш почути.

Поряд із всесвітньо відомими виконавцями на небосхилі українського року теж спалахують нові, молоді зірки. І кому ж як не їм, свіжим, молодим, пристрасним, співати про кохання…
Сьогодні ми представляємо вашій увазі свій ТОП 20 пісень про кохання від українських рок-виконавців. До нього увійшли як відомі українські виконавці, так і деякі нові імена.

Океан Ельзи – Обійми

Сингл увійшов до альбому «Земля» 2013 року, але й до сьогодні тримається в топі. Пісня про ту самотність, коли ти повністю розчиняєшся в людині, поринаєш у почуттях, але так не вистачає простих теплих обіймів.
«Обійми мене, обійми мене, обійми
Так лагідно, і не пускай»

Скрябін – Шкільна любов

Добре відома всім пісня про чисте та світле почуття, про перше кохання, про шкільну любов. Слухаючи її, поринаєш у спогади, пригадуєш того високого симпатичного хлопця, на три роки старшого за тебе, або ту дівчину-ідеал з паралельного класу, і на обличчі з’являється тепла та щира усмішка.

Був’є – Закохані

Непроста пісня з глибоким змістом. Пісня «Закохані» була створена Олександром Положинським спеціально для кінофільму «Жива» Тараса Химича.
Слухаючи, занурюєшся у світ стосунків головних героїв, їхні думки, їхні мрії… Моментами стискається серце, і хочеться плакати. Плакати чи то від жалю, чи то від емоцій, які наповнюють атмосферу навкруги.

Антитіла – Рожеві діви

Композиція «Рожеві діви» вже давно полюбилася прихильникам Антитіл. Вона розкриває тему любові трохи з “рожевим” присмаком. Головний герой бореться за своє кохання з суперницею, подолати яку йому не під силу, що ще більше розпалює пристрасть та драматизує сюжет.

СКАЙ – Я Тебе Люблю

«На мою думку, слова «Я люблю тебе» є одними з найсильніших на планеті Земля, а може навіть за її межами, хтозна. Вони несуть у собі неймовірний енергетичний заряд», – розповідає лідер «СКАЙ» Олег Собчук. Інші коментарі просто зайві.
«Не мовчи, просто скажи:
Я тебе люблю!…»

O.Torvald – Почуття

Чудова пісня про щирі та чисті почуття. Не чекайте, щоб сказати комусь про них, адже кохання може зникнути, згаснути, померти…

Pianoboy – Кохання

«Кохання» – це україномовна композиція від Дмитра Шурова. Автор уміло розставив нюанси в усьому: в тексті, музиці. Одним словом, кохання…

Мері – Miss

Пісня про складні стосунки, які так поширені в наш час. Це набір емоційних символічних образів, у яких кожен може побачити історію своїх почуттів.

BAD PIT – Lovesongs And Cigarettes

Пісня з дебютного EP київського гурту BAD PIT, який побачив світ наприкінці січня. Якщо ви ще не знайомі з творчістю цього чудового гурту, то радимо послухати даний трек. «Lovesongs And Cigarettes» на відмінно показує стиль гурту. Музичні контрасти змінюють емоції протягом усієї пісні, у чотирьох хвилинах уміщаються як швидкі, так і повільні, як легкі, так і важкі та атмосферні частини.

Retro21 – До тебе

Атмосферна композиція з міксом етнічних мотивів, фолку, року та фанку. Ритм, який змінюються протягом пісні, чудово показує переживання та гармонійно поєднується з цікавим автентичним вокалом.

ФІОЛЕТ – Люблю тебе

Пісня просякнута коханням, усвідомлення якого пронизує серце наскрізь і наповнює душу теплими, приємно-тягучими й такими солодкими почуттями.

Epolets – Я хочу бути з тобою

Біографічна композиція лідера гурту Павла Варениці. В основу пісні покладене жагуче почуття пристрасті, передчуття небезпеки та спокуса нагороди. «Це пісня про кохання, але не про те, що «назавжди і навіки», а про ту шалену пристрасть, яка захоплює тебе, коли ти програєш у карти останнє, але ставиш іще більше», – розповідає фронтмен Epolets.

Skystation – Отрута

Психоделічна рок-н-рольна композиція про зворотній бік кохання, про зраду та розбите серце.
« …Ти зраджувала мені з першим ліпшим,
Ти крутила мною, я дзиґа …»

Біла Вежа – Як тебе знайти

Кожна людина прагне знайти справжнє кохання. Воно приходить, коли на нього зовсім не чекаєш. Іноді навіть у снах. І як же тоді хочеться, щоб сон став дійсністю…

Мрія Життя – Вітрила

Пісня присвячена неймовірно важливому та гарячому почуттю – коханню. Воно здатне рятувати людські долі, душі від зневіри, розчарування. Ідея пісні повністю розкривається в поєднанні чуттєвої мелодії та глибокого тексту. Думки стають єдиним цілим і дають надію на краще майбутнє, в якому кожен кохає та є коханим.

Well – Ти не сама

Старі почуття, які не відпускають. Ти з усіх сил намагаєшся забути, але даремно. Саме такі сумні переживання лягли в основу пісні. Але кохання непідвладне часу. Якщо почуття істинні, справжні, то воно залишиться назавжди.

AndyWay – Моя любов

Пісня поєднує важке звучання інструментів з легким для сприйняття, навіть дещо повітряно-казковим текстом. Якщо вам не вистачає такої повітряності, послухайте AndyWay, і життя стане яскравішим.

НЕ лізь БО вб’є – Ти +Я

Вони такі різні, але для кохання це не перешкода. Чисті, світлі почуття наповнюють атмосферу справжньою романтикою. Кожен, хто колись мав провину перед своєю половинкою, упізнає в головному герої себе.

KARNA – Серце

Надрив у голосі в поєднанні з музичним аранжуванням повністю передає переживання, описані в пісні. Не втрачайте коханих, не дайте заснути своєму серцю.
«Серце так тихо б’ється, твоє сонце
Так мало світить. Мої сльози
Стікають по обличчю. Мила,
Не засинай проохаю.»

Без обмежень – Мила моя

Альтернативний рок з потужною енергетикою, просоченою романтизмом. Ніжна лірика, приправлена фолковими елементами, створює неповторне враження від прослуховування, у той час як на душі стає легко та спокійно.

Правду кажуть – кохання здатне лікувати душу, головне правильно підібрати терапію. Складайте топи зі своїх улюблених пісень, а головне – кохайте та будьте коханими. А український рок вам у цьому допоможе.

Автор: Анна Бабіч


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні