В Києві відгримів концерт AGHIAZMA

0

У п’ятницю 10 березня один зі столичних клубів розривав потужний гурт AGHIAZMA. Перед концертом колектив провів невелику прес-конференцію, де його учасники поділилися планами на майбутнє, поговорили про Євробачення і розповіли, на які конкурси й чому ніколи не підуть.

Kora Rex розповіла, що гурт пішов на Євробачення, щоб розширити рамки популярної музики. Якби в житті Аghiаzmа не трапилося цього конкурсу, то вони б усе одно займалися тим, чим займаються зараз – надсиланням заявок на різні фестивалі, проведенням концертів. Також Kora зауважила, що найоб’єктивнішим із суддів їй здався Данилко, і не тому, що він їм поставив найвищий бал, а тому, що він дійсно судив з точки зору шоу. “Прикольна вийшла імпровізація з Джамалою. Вона починає співати, а я стою і думаю: що робити? Мені їй підспівувати? Ну добре, підспіваю, коли ж іще вийде з Джамалою заспівати?” – з усмішкою розповіла солістка гурту.

“Усі люблять порівнювати, люблять якийсь ярлик повісити… Це неминуче. Нас досі порівнюють і з Lordi, із The Hardkiss. Хоча The Hardkiss до того, як вони розкрутилися, теж з ким тільки не порівнювали. Що більше буде з’являтися таких гуртів як Аghiazma, як ті ж Alt.End або Mar’lyn Monroe, то більше буде в нас індивідуальностей. Тим краще, бо менше будуть когось із кимось порівнювати”, – пояснила Kora.
На її думку, дуже круто, що колективи, які їх підтримують, усі різні. Прийдуть люди, яким подобається Аlt.End, яким подобається Aghiazma, яким подобається Mar’lyn Monroe, і вони будуть обмінюватися своїми смаками та інтересами. “Ми, як співдружні гурти, вирішили підтримати Aghiazma. Кожен концерт – це велике задоволення, віддача залу дарує неймовірний кайф. Ти граєш, і весь потік несвідомого виходить з тебе!” – поділився Андрій Савчук, соліст Mar’lyn Monroe.

На сцені разом з Aгіазмою були Alt.End, Mar’lyn Monroe, двоє діджеїв Олівер і Віра, а також запрошені вокалісти: Марк з Marakesh та Ольга з “Пающіх Трусов”

А про плани на майбутнє колектив розповів так: “Будемо продовжувати їздити по різних містах, фестивалях, будемо просувати яскравість”.

“Куди Аghіazmа точно ніколи не піде, то це на “Х-Фактор” і “Голос Крани”. А знаєте, чому? Тому що я не вмію співати кавери”, – зауважила Kora.

Зал дуже тепло прийняв усіх артистів і промовисто виражав своє захоплення, а після концерту фани ще дуже довго не відпускали головних героїв цього дня!

Переглянути світлини з концерту можна >ТУТ<

Автор: Оксана Демко


AGHIAZMA

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Moonspell + Carved = файний хелловін

А як пройшов ваш хелловін? Заздріть, бо ми відривалися під гарячих португальців Moonspell! В ніч з 31 жовтню на 1 листопада в клубі «Бінго» гурт ...