“BARAHTA” з атмосферним синглом “Не спи”

0

Кияни “BARAHTA” потішили синглом “Не спи” – вихід у світ нового атмосферного треку влучно вписався в теплий початок весни.

       Гурт вирішив відійти від свого електронного звучання, додавши в нього “сухі” ноти клавіш, які звучать упродовж двох куплетів та в приспівах. Акцент на постійно зацикленій «космічній» клавішній партії в поєднанні з гітарними ефектами Сергія Долецького даються взнаки – композиція швидко запам’ятовується та в’їдається в мозок. Ну а тривалість та структура пісні створена за принципом «нічого зайвого» – вступ, куплети, приспіви, кульмінаційний бридж. Складається враження, що хлопці вирішили готуватись до «Євробачення» і вирішили поспостерігати за реакцією слухачів на сингл. Можливо, “BARAHTA” планує брати участь в конкурсі наступного року? Побачимо. 
       Зараз у планах киян – змонтувати відео, яке б змогло підкреслити якісне звучання пісні «Не спи». Нещодавно відбулися зйомки кліпу, і, як свідчать нещодавні світлини з соціальних мереж гурту, відео матиме інтимні сцени. Попри філософську ідею пісні (автор тексту – Ксенія Воробей) про внутрішній пошук людини, її щоденний вибір між «діяти/чекати», кліп розкриє іншу, любовну сторону композиції. Сподіваємось, дана робота порадує не тільки вуха слухачів, а також їхні очі. 
За словами музикантів, робота над треком тривала майже місяць. До останнього моменту лідер “BARAHTA” Дмитро Мельник, саундпродюсер Олександр Писарчук та інші учасники гурту не могли визначитися із звучанням «Не спи». Врешті-решт, ударник Євген Пічугін запропонував скомпонувати напрацювання гурту та надати пісні сучасності. Варто також відзначити атмосферне звучання бас-гітари Дениса Хандогія. 

       Слідкуйте за всіма новинами “BARAHTA” тут: 

Facebook: goo.gl/ExHLCF

VK: https://goo.gl/uZDyhb

Instagram: https://goo.gl/hTwA7P

Management & booking: +38 067 406 68 68

barahtamusic@gmail.com

Promo & PR: +38 095 375 32 72

pr.martinenko@gmail.com

Автор: Андрій Микитенко


Barahta

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Сингл гурту Wasted Heroes – The Time Has Come

Харківська команда, що грає потужну музику в стилі Metalcore та Melodic Death Metal вкотре радує своїх шанувальників. На цей раз хлопці випустили тізер-відео до свого ...