Українські вокалісти: їх образи і емоційність на сцені

1

У цій статті хотілося би звернути увагу на українських вокалістів, їхню емоційність, образи та поведінку на сцені. Нижче Ви прочитаєте про “українського Стетхема”, котячу натура Віктора Новосьолова, про еволюцію Петі Зарудного, про зв’язок Олексія Яроша з “Ігрою престолів” і про одного з найдивніших українських вокалістів родо з Івано-Франківська.

Андрій Герасименко, гурт Morphine Suffering

Загалом, готуючись до написання цієї статті я зрозумів, що існує два Андрії: один в кліпах, і один на сцені. В кліпах він брутальний і дуже серйозний. Його погляд проникливий і здається, що це Джейсон Стетхем приїхав покоряти в Україну.

aFrhDAFxj_k

А ось на сцені пан Герасименко зовсім інший. Він посміхається і показує язик. Як каже моя подруга: «Він бородата руда няшка.». А ще Андрій часто спілкується із фанами зі сцени і намагається “вичавити” із них максимальну віддачу на концертах. Ну і навіщо самому співати? Якщо можна щоб це робили шанувальники)).

5eIrdSNCNi8

А ще хотілося б звернути увагу на бейсболки. На початку своєї творчої дороги в Morphine Suffering Андрій часто одягав їх, треба сказати, йому це досить пасувало.

LGBFByNdcrk
І не слід забувати про танці на сцені в стилі “а я маленька сніжинка”)) (Дивитися на це з 2:58 по 3:20)

Віктор Новосльов, гурт АННА, Kompas

Особисто я вважаю його одним з найхаризматичніших українських вокалістів. Не багато в нас хто вміє так вільно почувати себе на сцені і при цьому мати хороший контакт з аудиторією. Зовнішній образ пана Віктора зазвичай складається з чорної футболки, синіх джинсів і чорних кросів. Інколи він одягає футболки з логотипом гурту АННА, а інколи із зображенням маловідомих гуртів.

prOaDOect1A

Всім відомо про любов пана Віктора до котів, тому й не дивно, що він на концертах нагадує цих чотирилапих створінь: стрибає “туди-сюди” і бігає наче кіт, що перенюхався валер’янки. А ще Новосьолов любить “гратися” мікрофоном. Так наче кіт клубочком ниток. Стоп, може він і справді в минулому житті був котом?)) Проте, найбільше мені подобається в цій справді культовій персоні його театральність. Віктор знає, коли зробити паузу, а коли слід дати волю своєму “внутрішньому коту”. А ще він відкрита людина і йому не важко фотографуватися із фанами і говорити з ними. Це дуже важливо. Особливо для тих, хто тільки недавно “поринув” в світ української рок-музики.

wMpvJ5rcx08

Петя Зарудний, гурт Merva

Впродовж своєї творчої діяльності цей вокаліст неодноразово змінявав свій образ, проте дещо в ньому залишилося і до сьогодні. На початках діяльності гурту Зарудний виступав в чорному й навіть трохи дивному одязі. Проте, “фішкою” було обличчя – наведені брови і чорне коротке волосся в чомусь нагадувало вигляд субкультури тих часів. Ну і, звичайно,багато стрибків на сцені. На це можна подивитися тут:

Проте, час не стоїть на місці, так само змінюється самовираження творчої людини. І десь на початках другого десятиліття двадцятого століття образ починає змінюватися, власне як і музика. Тоді його вигляд стає таким:

x_fbcfc06a

Зараз же пан Петро “бере” глядача не так екстравагантністю, як харизмою. Хоча все-таки ця незвичайність залишилося. Музика ніби проходить крізь нього і таким чином утворюються рухи тіла, які ніби віддзеркалення відчуттів. Ну і чорні окуляри доповнюють цей цікавий та оригінальний образ.

Олексій Ярош, гурти Карна і Мольфа

Якщо я вже почав говорити про легендарних українських вокалістів, то не згадати Яроша було б злочином. Спочатку,  вигляд Олексія нагадував типового нью-металіста початку ХХст. Це був різнокольоровий одяг і кучеряве волосся. Як він виглядав можна подивитися нижче. Відео 2002 року.

Згодом, музика гурту Карна стала містичною і таємничою, власне і таким став образ соліста. Чорний одяг (часто піджак чи вишивана чорна сорочка) і темний колір інших речей. А також, гарне довге волосся.Ось такого Олексія Яроша ми й запам’ятаємо.

IKIrBr0joe8

А цей містичний погляд важко з чимось переплутати.

x_dab7fe74

А ще мені Олексій  зовнішньо нагадує  Якена Хгара, одного з персонажів серіалу “Ігри престолів”.

2х08_Якен_Хгар

Максим Проданюк, команда MAUT

Цей вокаліст отримує від мене титул найдивнішого українського вокаліста.
Мабуть, не знайдеться в моєму лексиконі таких слів, які зможуть хоч на половину описати образ і рухи Максима на сцені. Просто дивіться самі:

iLxyPFIaS7o

znMNxZ4cc3s

SQe8WrdmZ0U

І це ще не всі образи цього незвичайного вокаліста. Проте, не тільки образом він захоплює, а й своїми рухами. Дивіться тут:

Ось такий-то мій погляд на цих неординарних людей і їхню поведінку на публіці. Впевнений, вони здатні ще більше нас вразити і здивувати. Саме на тих “фанатах” музичної справи і тримається український “рок шоу-бізнес” ))

Автор: Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Опублікувати новий коментар

Історія гурту “The Sorrow”

Кожний справжній металіст повинен знати, що метал гурти різних країн – різні не схожі один на одного. В них різне звучання, різне сприйняття, різна категорія ...