Катеринкові мотиви гурту „ROCK-H”

0

Які асоціації у вас викликає слово „самобутність”? Хтось назве її символом національний одяг, для когось вона пов’язана з відтворенням старовинних традицій та звичаїв, для когось це вигляд сільської хати-мазанки. Але тільки справжній фанат української музики безапеляційно скаже вам: самобутність – це Рокаш.

Крок у Рок: Ваш новий кліп „Катерино” вийшов дуже теплим та атмосферним. Чиєю була задумка відеороботи?

Віктор Янцо (соліст гурту): Відеоробота була задумана ужгородським митцем-експериментатором Дмитром Фесенком. Він повністю намалював усі сцени, які повинні були з’явитися в кліпі, і, відштовхуючись від цих ескізів, я самотужки збудував локації для нього в складському приміщенні.

КуР: Розкажіть про процес втілення ідеї кліпу. Чи траплялися під час роботи на знімальному майданчику якісь цікаві випадки?

ВЯ: Процес роботи був досить тривалим, зайняв аж три дні. Працювати було трохи заскладно, оскільки це перший такий масштабний кліп для нас. Із курйозів, які трапилися під час зйомок, пригадується такий: за задумом режисера я повинен був лізти через димар, і там повинно було чадіти, але через те, що димова машина не працювала, піді мною палили картон. Було справжнє задимлення, тому дихалося дуже важко, постійно сльозилися очі, і потім з одягу довго виводили запах диму.

КуР: Чи починаєте вже думати над наступною відеороботою? Якщо так, то яка пісня буде в ній висвітлена?

ВЯ: Ми вже почали зйомки наступного кліпу, задум його з’явився ще до “Катерини”. Це буде дуетне відео зі співачкою Ангеліною Моняк на пісню “Чом та чом”, головну роль у якому зіграє Іван Сарканич, який перевтілиться в героя Палиночку. Кліп буде з драматичним сюжетом, презентуємо його в період великоднього посту.

КуР: Часто для музикантів кожна пісня – вистраждана. Чи виникають у вашого гурту якісь розбіжності в думках під час процесу написання нової композиції?

ВЯ: Розбіжностей у нас не виникає, тому що до того, як композиція потрапить на репетицію, я вдома ретельно пишу і переписую партії для кожного музиканта. Музику пишу кожен день систематично, тому процесу “вистраждання” пісень немає. Для мене створення музики – це більше ремесло.

ZswjCMPI-6g

КуР: Ви подавали свою пісню „Чом та чом” на розгляд продюсерам українського відбору Євробачення, проте, на жаль, до півфіналу не потрапили. Чого, на вашу думку, забракло композиції? Чи шкодуєте про те, що не вдалося звершити задумане?

ВЯ: Не можу сказати, чого композиції бракує. Не шкодую про те, що не потрапив до півфіналу, тому що конкурс відбувається щороку, тому шансів попереду ще багато.

КуР: Минулий рік для гурту став як ніколи багатим на нові релізи та кліпи, одним словом – дуже продуктивним. Чи задоволені ви результатом своєї праці та чи буде 2017 рік таким самим плідним?

ВЯ: Ми задоволені результатом праці за 2016 рік. Вийшло багато релізів, до того ж частина з них не були запланованими, особливо наші дуетні кліпи. А наступного року плануємо і надалі працювати, але не забігаючи сильно наперед. Будемо просто робити те, що нам подобається, і не ганятися за кількістю, віддавши перевагу якості.

КуР: Які композиції найбільше любите виконувати на концертах і чому?

ВЯ: На концертах ми виконуємо сформований трек-лист, який зумовлений реакцією публіки на пісні. Ми рідко вносимо до нього якісь зміни, нові пісні вводимо досить обережно і дивимося на реакцію публіки, і якщо композиція “зайде” – тоді у неї з’явиться шанс потрапити до переліку постійно виконуваних пісень нашого гурту.

КуР: Чим збираєтеся дивувати своїх київських прихильників на березневому концерті?

ВЯ: Дивувати ми мети не маємо, хочемо просто гарно зіграти. Перед нашим виступом ще хочу презентувати киянам гурт, музику для якого я створив паралельно з написанням музики для Рокаш – гурт Анця.

Нагадуємо, що сольний концерт гурту РОКАШ в Києві відбудеться вже 3-го березня в клубі Bel Etage.
Квитки: http://kvutku.com/event/18734

Автор: Дарія Мастейн


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Інтерв`ю з вокалістом гурту «Not Clean Head»

Сьогодні ми вирішили знайти нову жертву для наших розпитувань. З прискіпливістю “НКВС” ми дісталися до вокаліста «Not Clean Head» – Тараса Герелюка. Що ж розповість ...