18 миттєвостей розпусти в Кропивницькому

0

Середина лютого. На вулицях ще видніються залишки снігу, але душа вже просить весни. Саме цієї пори людство відзначає, мабуть, найчуттєвіше свято з усіх – День Закоханих. А, як відомо, музиканти – романтичні натури, які за допомогою звуку вміло передають почуття та переживання. У розмаїтті стилів рок-музики можна почути все: від світлої чистої закоханості до несамовитої ненависті, – і все це буде відображати різні сторони кохання.

 

Аби дати вихід емоціям та наблизити настання весни, у суботу 18 лютого в БК «Авіатор» у місті Кропивницький відбулася Рок-вечірка «18 миттєвостей розпусти». Живе звучання в поєднанні з посилом від музикантів зробили свою справу – вечір видався різнобарвним, насиченим та по-справжньому атмосферним. І справді, дійство виглядало як великі дружні посиденьки. Усі знають один одного, діляться думками, обговорюють події, відпочивають і головне – насолоджуються атмосферою. За неї відповідали чудові місцеві команди, які є частими гостями на подібних заходах.

Розпочалася програма з виступу гурту Скотч. На концерті було презентовано пісню Sex, drugs, rock and roll, яку було написано спеціально до Дня усіх закоханих.
Наступним на сцену піднявся гурт TSA. Хлопці подарували присутнім свіжий ковток альтернативного року.

Підняли градус вечора титани кропивницького року – гурт Солнце Чернозем. Ф’южн альтернативного року та панку давно припав до душі багатьом слухачам.

Darkness Wish Angels, представники школи важкого хеві-металу, підняли настрій цього чудового вечора кохання на ще один щабель.

Завершилася програма виступом гурту «Чорне Сяйво». Поєднання чаруючого голосу з ґроулом, потужних гітарних партій – що може бути кращим для сильного завершення програми?

У паузах між виступами присутніх розважали запальні ведучі MS Black, Теністий та Ілля Щербак. Різнопланові конкурси та цікаві призи не давали сумувати залу під час коротких перерв.

Живий концерт – це завжди випробування як для організаторів, так і для учасників. І в нас не обійшлося без форс-мажорів. Одна із заявлених команд не змогла приїхати на виступ, але організатори не розгубились і швидко знайшли достойну заміну.
Організатором заходу був рок-гурт Kirik.

>Альбом з концерту можна переглянути тут<

Фото: Максим Єлістратов


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Все почалося з мрії. З мрії грати та створювати, не обмежуючи себе жодними рамками. Поєднавши мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів, ...