Grand Sounds Promotion

0

Агов, друзі! Сьогодні ми познайомимо вас із організацією «Grand Sounds Promotion», представники якої «варяться» в метал-культурі із середини 90-х і до сьогодні. Сотні гуртів, серед яких «Therion», «Батюшка», «Balfor», «IGNEA», «Sanatana», десятки потужних лейблів, гучних фестивалів, масових метал-заходів та студій звукозапису, з якими команда співпрацює з 2012 року… Здавалося б, мова йде про потужну іноземну компанію, але найдивніше та найцікавіше те, що «Grand Sounds Promotion» знаходиться… в Україні!

До складу “Grand Sounds promotion” входить команда відповідальних промоутерів, менеджерів та інших професіоналів, що спеціалізуються на наданні широкого спектру послуг в організації, поширенні та втіленні проектів «важкої» музики, про які ми розповімо детальніше.

Промоушн – реалізація проектів представниками компанії. У вас є гурт і ви хочете заявити про себе світу? Випустили повноцінний альбом, ЕР, сингл і бажаєте швидко донести його до вух слухачів? Чи маєте бажання поїхати в тур на підтримку альбому? Представники компанії знають, як це робиться! Крім того, ви можете поширити свої відео, посилання на сайт гурту, організувати радіоефір в мережі за допомогою промоутерів організації. Ось приблизний спектр послуг, що охоплює «Grand Sounds Promotion»:

– поширення новин з життя гурту, інформації про тур, відео/звукозаписи;

– допомога в організації туру країнами Європи;

– пошук лейбла для звукозапису;

– поширення повноцінних альбомів, ЕР, демо-записів, синглів;

– публікація в зарубіжних виданнях;

– допомога в організації виступів на радіоефірах.

– оформлення звітів з виступів;

– публікація та поширення статей, оглядів, анонсів тощо;

– пошук хостингу для розробки сайту;

– розробка та реконструкція офіційних сайтів гуртів;

– розміщення та реєстрація сайтів у мережі;

– надання консультацій гуртам в режимі 24/7, тому якщо ваш гурт заблукав чи потрапив у непередбачувану ситуацію – звертайтесь у будь-який момент.

За надані послуги організація, у порівнянні з іноземними, бере чи не найменшу оплату у світі. Мабуть, фінансовий фактор, як ніхто інший, впливає на розвиток творчості гурту, адже якісний запис та зведення композицій – надзвичайно затратна справа. І представники «Grand Sounds Promotion» розуміють це, оскільки безцінний досвід та практика в роботі дозволяють нівелювати між поняттями «ціна» та «якість».

Безперечно, це не повний список послуг, що надає українська команда, адже вона співпрацює з іноземними лейблами, організаторами музичних заходів, тур-менеджерами, журналістами, веб-дизайнерами, інформацію про яких ви можете переглянути на сайті: http://grandsounds.net/clients/

Сторінка промоушн-компанії на Facebook: https://www.facebook.com/grandsounds

Отже, якщо ваш гурт готовий до серйозної роботи над творчістю та виходу на новий рівень свого розвитку – «Grand Sounds Promotion» зробить все, аби втілити в життя ваші ідеї!


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні