Вибух "Важкої артилерії" в Тернополі!!!

Рейтинг
ПлохоОтлично 

П’ятого листопада в Тернополі відгриміла подія, що порадувала усіх любителів металу - фестиваль «Важка Артилерія».  Дійство відбувалося в  галереї «БункерМуз». Задовольняли вуха слухачів гурти з Тернополя, Кременця, Франика, Львова та Золочева.
  Нелегку ношу відкриття фесту взяла на себе тернопільська команда "Bation".

Хлопці непогано розігріли публіку.

Деякі відвідувачі прийшли спеціально щоб послухати цю команду, про що можна судити з відгуків слухачів. Анатолій Миринович (учасник гурту "BATION") на запитання про враження від фесту відповів: «Оскільки така подія в "БункерМузі" проводилась вперше, то були мінуси. Трішки підвів звук, але якщо брати з попередніми фестами в «Бункері», то над цим працюють:) Не було ніяких проблем з підключкою чи апаратом, на сцені звук був прийнятним, тобто була можливість почути одне одного.  Організація ж була також на рівні.»


Під час виступу гурту публіка, мабуть, ще не звикши до драйв-атмосфери, не випускала на волю своє шаленство та енергію. Хоча і були одиниці, які не просто стояли, дивлячись на сцену. В підсумку їх виступу, не один раз за вечір можна було почути багато компліментівв сторону BATION'ів. Хоча зіграв класичний "рефлекс" публіки - якщо ж прийшли на концерт, то не потрібно просто стояти і чекати поки хтось почне «першим тусити», а потрібно відриватись самим, і можна було б уникнути унилого "ефекту першого виступу".

    

    Наступними на сцену вийшли металкор-мени з Кременця - "DEPEND ON GOD". Виступ гурту був трохи спонтанним, оскільки грали вони замість хмельницького гурту «RETIAZ» і саме в день фестивалю їм самим було про це повідомлено. Під час виступу хлопців, присуні в залі вже зрозуміли, що потрібно «відриватись». Настрой команди був хороший, що допомагало розігрівати атмосферу у «Бункері». Тут вже відчувалось, як пороху накаляється повітря та здіймається пил.


        Команди з Франківська "UNTROP" та "MYSTERIUM MAGNUM№ не пасли задніх.  Враженнями від фесту ділився Максим Мисечко з гурту "UNTROP": «Публіка кльова, але відвідуваність храмає… до того ж на дві ноги. Виступили нормально, як на таке приміщення і апарат, то нормально звучали. Жаль, що не залишились до кінця, але враження позитивні.»  Під час цих гуртів, люди, що кількість люду, що були на вулиці почала мігрувати в середину.

   

     Далі ж на сценою заволоділа львівська команда "MIND SLAUGHTER". Хлопці порадували хорошим трешом  та цікавим спілкуванням. На питання, коли ми ще їх побачимо у нас, Андрій Ліснічук (вокаліст гурту) відповів: « От як тільки нас туди покличуть,  ми відразу там і будемо. Як бачиш ми не надто популярна команда (надто мало елементів краб-кору та чолок).»  Також хлопці нашептали, що, мабуть, скоро команда розпадеться через географію учасників, але будемо сподіватись, що ще не раз почуємо а й  побачимо "MIND SLAUGHTER". 

     

      Завершували вечір "FORCE OUT". Гурт став логічним завершенням «важкого» вечора. Публіка вимагала «м’яса» і фізично виснаженні хлопці таки порадували всіх. Макс Звір (ударник)  сказав, що їм подобається грати в Тернополі. Під час виступу гурту присутні слухачі вже не стояли біля сінки, а стрибали в натовп зі стільців.

    


  


   На поставлене запитання організатору - Дарці Веретюк, чи важко підіймати рок-рух міста і що є основною важкістю у цій роботі, вона відповіла, що основна проблема – відсутність адекватного приміщення.

    

 "Так, є «Довженка», але це далеко і оренда там не маленька. Є «БункерМуз», але тамтешню акустику ти чула) плюс він маленький (це якщо не звертати уваги на такий суб’єктивний фактор чи то скоріш фактичний суб’єкт, як власник. За це «тусєво» я ледь не полетіла з роботи).


Та є ще трошки паскудних моментів, після усвідомлення яких, хочеься просто опустити руки і забити на те все. Сюди можна приписати: відсутність достатнього піару, відсутність достатньої кількості люду, який би ходив на заходи такого штибу в нашому місті, і звичайно ж відсутність нормальних фінансових вливань, які між іншим є нормою в інших містах (майже неможливо пробити бодай якийсь спонсорський). От і маєш, що кожного разу викладаєш з власної кишені чималі суми, щоб хоч якось потішити слухача. – говорить Дарця.
      Можна поспівчувати тим, хто не прийшов у «Бункер», адже атмосфера  була божевільною, незважаючи ні на пил, який стояв у повітрі , ні на вище згадану малу відвідуваність, ні на мале приміщення. Ще одним плюсом можна назвати відсутність алкоголю,якого не продавали на місці і через це поведінка присутніх була по драйвовому дикою, проте не "обриганською".  Ціна на квиток також була адекватною, тож прихильникам цих виконавців було гріх не прийти. Було все: не великий слем, виснаженні тіла, "патломахання". Покидали «БункерМуз» всі із задоволеним обличчям, тому можна сказати, що метал-свято вдалося. Залишається лише побажати, щоб таких заходів було якнайбільше:)

 

 

 Ксенія Завальнюк

Tweet

онлайн фильмы