Рейтинг

5 квітня-День пам'яті Курта Кобейна

 http://vk.com/event28941596 
Фанати гурту Nirvana збираються біля кінотеатру Україна та будемо робити стіну пошани Курта Кобейна.Знаходять однодумців та хто хоче приносять магнітофони з диском Нірвани.

Рейтинг

ТНМК @ СТАДІО ПАБ | 23.03 / 19:00 |

   http://vk.com/tnmk_stadio

ЧЕКАЄМО ВСІХ 23.03 / 19:00 - ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНГО .

Інформація та замовлення столиків - 62-11-31
===============================

«Танок на майдані Конго» - динозаври сучасної української сцени. Офіційно група існує 21 рік. 

Групу, яку відрізняє яскравий стилістичний розмах. Взявши одного разу за основу реп, вони вміло додають до нього хард-рок, джаз, поп-дэнс і створюють такий музичний світ, який стає до душі. ТНМК — гурт, який не потрібно представляти, оскільки немає такого українця, що про них не чув. «Танок» — це оригінальний стиль та справжній драйв

Рейтинг

Акустичний вечір на програмі "Рок- Рейвах"

   http://vk.com/club36106706

з нагоди жіночого свята та початку весни ми вирішили зробити "неформальний"ліричний захід за участю рівненських рок-зірок, гуртів "Спалені вітрила", "Карма" та "Farinhate",які представлять свої пісні у акустичних версія

Рейтинг

"ГАПОЧКА" в РІВНОМУ! 18.03.2012

   http://vk.com/gapochka_in_rivne


11 березня Вечір Презентацій Першої платівки та романтичного кліпу від Гапочка

Київський альренативний гурт Гапочка розпочинає всеукраїнський тур на підтримку дебютного альбому „Етап”. Гурт планує відіграти в двадцяти містах України. 
Музиканти не лише відіграють програму туру, також презентують дебютну платівку. Чотири роки творчого натхнення музиканти нарешті зібрали у дебютний диск "Етап". Альбом записали на студії „LipkyZvukozapys” випускає Наш формат. Дванадцять історій про кохання, меланхолію та бажання летіти вперед Гапочка впевнено віддає на розсуд своїх шанувальників. 
Презентація кліпу на пісню "Сонечко" від Віктора Придувалова, неодмінно задасть теплого настрою усім прихильникам романтичної Гапочки. Співпраця із В. Придуваловим – це впевнений крок уперед музичного розвитку: кліп „Сонечко” стане черговим, який портрапить в ротацію українських музичних телеканалів. Зараз кліпи гурту „Віддай” та „Крила” мають ефіри на А1, а також кілька місцевих. 
18 березня музиканти зіграють свіжі весняні композиції, а потім разом із басистом розкриє таємницю спільного мелодійного пошуку. 
Підсумки чотирирічної Гапочки без зайвих слів, але з почуттями та музикою зустрічайте 18 березня в Рівному, кафе "Гостинна Хата"
_______________________________________
Гурт підтримають:

BOD_HIE 
http://vk.com/bod_hie_official_community

Goodbye Earth
http://vk.com/goodbyearth