The Hardkiss – Closer: що містить в собі нова пісня

0

Українська музика не стоїть на місці. Активно розвиваються як прості музичні жанри, які не вимагають особливого аналізування впливу на слухача, так і складні, які до вподоби не всім. Гурт, сингли якого заполонили душі тисяч слухачів, не зациклюється на одному аспекті творення музики. The Нardkiss не бояться виконувати ні складний рок, ні ліричні попсові композиції. Саме за такі експерименти, відсутність страху бути не такими, як усі та особливу креативність слухачі й полюбили гурт.

Історія створення The Нardkiss починається ще у 2011-му році, коли вісімнадцятирічна Юлія під час роботи над статтею познайомилася з тодішнім продюсером ефіру на MTV Україна Валерієм Бебком. Згодом був створений дует Val&Sanina, який виконував пісні російською мовою.

Завдяки пораді продюсерів Firework Sound дует почав виконувати музику англійською мовою та, розіславши варіанти майбутньої назви друзям, нарешті визначився – The Нardkiss.

Склад гурту неодноразово змінювався, але це не вплинуло на бажання колективу старанно створювати гідну музику. Музиканти хотіли внести у світ української музики трохи західного стилю та запалу, і їм це вдалося! Вони грали на розігріві в гурту Hurts, об’їздили всю Європу та за 5 років досягли значних висот.

Пісні гурту The Hardkiss (як і кліпи) дуже неоднозначні: важко визначити певний стиль чи образ, вони постійно змінюються. Одне можна сказати напевно – цей колектив вміє дивувати та радувати свою публіку.

У кінці 2016-го року вийшов новий сингл гурту – Closer. Перед усією Україною відбулася презентація треку на новорічному мюзиклі телеканалу СТБ. Простори інтернету відразу вибухнули як від позитивних, так і від негативних відгуків щодо пісні. Одним сподобались нестримний драйв та легка хардовість, інших обурила кардинальна зміна подачі змісту та велика кількість повторів, занадто гучний бек-вокал. Багато слухачів дотримується думки, що гурт зіпсувався: зміст у піснях майже втрачений, попсовість вийшла за межі, хардовість уже не та.

З перших хвилин звучання композиції коливання струн бас-гітари та сплеск звучання ударних заворожують слухача всією міццю своєї мелодії. У цій пісні голос Юлії звучить зовсім інакше, не так, як раніше: вібрації сильніші, ніж зазвичай, випромінення енергії тепліше, тембр більш низький, але при цьому він не втрачає жіночності. Closer змушує нас поринути в казковий транс, адже мікс такої своєрідної агресивності звучання і тонкої ніжності звучить дуже цікаво та незвично для українського слухача. Головною в цій пісні є басова партія. Вона енергійно та драйвово звучить протягом усієї пісні, не затихаючи ні на хвильку. Цей аспект є однією з особливостей композиції, адже зазвичай гурт The Hardkiss закохував у себе слухачів чистим вокалом, казковими лініями звучання мелодій соло-гітари або самим текстом, що торкається душі.

Коли слухаєш цю пісню, то складається враження, що складовою змісту є історія про боротьбу двох протилежних сторін, кожна з яких перейде межу заради своєї цілі. Але якщо Ви забажаєте ознайомитися з перекладом, то будете, відверто кажучи, розчаровані. Ніякого змісту текст у собі не містить, історія, подана в пісні, банальна, є забагато повторів, які псують загальне враження. Проте не слід одразу робити висновки. Музиканти свідомо зробили трек таким суперечливим, щоб змусити слухача проаналізувати його, визначити своє бачення поданої в пісні історії. Так, у ній є негативні моменти, але без цього вона втратила б свою особливість, свій сенс, відтінок у творчості. Це та пісня, яку варто послухати, адже байдужим вона Вас точно не залишить.

На даний момент кліп на композицію Closer ще не відзнятий, але, знаючи потяг до креативності цього колективу, можемо з впевненістю сказати, що ця  відеоробота буде дуже цікавою і заполонить не одну душу.

Якими б не були переміни в музиці гурту – все на краще, адже найголовнішим є той факт, що колектив розвивається. Можливо, The Hardkiss просто хочуть спробувати себе в новому форматі пісень, і вони мають на це право. Саме тому можемо з впевненістю сказати, що новий стиль гурту The Hardkiss – широкий крок вперед, до продуктивних змін.

Автор: Анастасія Лунагарська


The Hardkiss

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Українська душа в закордонному тілі

Звідки пішов стереотип, що закордонне обов’язково краще, ніж Вітчизняне. Чому якщо спагеті, то італійські, якщо автомобілі, то німецькі, якщо фільми, то обов’язково зняті в Голівуді, ...