"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

«Біллі Мілліґан Бенд» представили новий сингл

8idfeRaPDiY

«Біллі Мілліґан Бенд» продовжує дивувати та заворожувати звуками нового альбому. Гурт заспівав про «божевілля», яке вже кілька років відбувається в Україні і носить офіційну назву «АТО».

Вперше музиканти зіграли цю пісню на концертах майже рік тому. Тоді пісня називалась “Брате?”. Саме так, зі знаком питання – ніби хтось із подивом запитує “Брате?” Цезар запитував Брута – “І ти, Бруте?”, так само із подивом ніби запитують нас музиканти: “І ти, Брате?”
Проте через обмеження у назвах пісень на електронних носіях довелось змінити назву на щось доречніше.

«Ми обрали назву “Порох”, бо вже багато століть війни відбуваються саме завдяки цій речовині. Усі інші збіги, як кажуть, випадкові, але одна моя подруга написала, що боїться за мене, якщо ця пісня потрапить до ефірів… Проте я не переймаюсь. Рік тому на концертах пісня лунала голосно, а зараз критики на адресу правлячих кіл і без нас вистачає.
Ця пісня написана не про конкретну людину, вона прийшла від розуміння того, що у країні, яку за 25 років розграбували повністю, просто не лишилось жодного варіанту для швидкого заробітку великих грошей окрім торгівлі зброєю, що я власне і спостерігаю останні кілька років. Можна порівняти цифри по обсягу ринку офіційної зброї 5 років тому і зараз, наприклад. Людей цькують одне на одного, а потім продають їм зброю. Гірше усього цього тільки те, що за відсутності робочих місць деякі йдуть вбивати інших людей за гроші, бо просто змушені це робити – інакше не можуть прогодувати свою родину. І я не можу цього прийняти,» – прокоментував вихід епічного синглу фронтмен гурту Макс Прудеус.

Нагадаємо, що тиждень тому музиканти повідомили про завершення студійної роботи над новою платівкою та показали першу композицію з неї. Послухати її можна тут: https://youtu.be/TzwNlqvMyKg

«Біллі Мілліґан Бенд» як музичний проект є абсолютно унікальним явищем в історії музики, адже музиканти не дають двох однакових сольних концертів та кардинально змінюють звучання із кожним новим альбомом. Автором пісень є Макс Прудеус, аранжування ж створює колективний розум «Біллі Мілліґан Бенд», тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті.
Нагадаємо, що гурт названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Згідно із діагнозами лікарів у свідомості американця Уільяма Мілліґана жило аж 24 різні особи.

2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» випускає першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові”, вона характеризується качовими електрогітарними рифами у виконанні Єгора Акулова та по саунду нагадує американський гітарний рок, який грають Audioslave та RHChP. Окрім стандартного для рок-команд квартету (вокал, гітара, бас та барабани) на цьому диску можна почути віолончель, трубу, саксофон та тромбон. Усі інструменти та ефекти до кожної пісні записувались наживо.

2016 року виходить другий альбом «Біллі Мілліґан Бенд», кияни назвали його “Хворий на Любов”. Це акустична платівка, яка повністю присвячена темі любові та кохання. У часи, коли Україна захлиналася від протиріч та ненависті, музиканти нагадують про вічні речі, які часто забуваються у шквалі емоцій та агресії. Саунд альбому побудований навколо рояльних партій Дмитра Рижакова. Перкуссії для платівки записав Орхан Агабейлі, а на віолончелі зіграла Жанна Марчинська. Окрім класичних інструментів на диску можна також почути бітбокс. Після виходу платівки музиканти дають кілька сольних концертів у столичних театрах, під час яких переплітають свою музику із психологією та філософією. Так за піснями гурту «закріплюється» назва «п’єси», а стиль гурту починають називати «інтелектуальним арт-роком».

2017 року планується вихід третьої студійної роботи гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Музиканти вже повідомили, що вона називатиметься «Радіопасивність». До неї увійдуть вже добре відомі столичним фанам «Іноземці», «Порох» та «Кожному своє». Також гурт обіцяє дотримуватись традицій проекту та знову кардинально змінити саунд. Третій альбом разом із Максом Прудеусом створювали клавішник Андрій Орищенко та бек-вокалістка Любов Бобир. Звук нового диску «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяє бути ближчим до експериментального року.

Першу та другу платівки гурту можна завантажити із офіційного сайту проекту: http://billymilliganband.com/

За новинам гурту можна слідкувати тут:
Facebook: https://www.facebook.com/billymilliganband
ВКонтакте: http://vk.com/billymilliganfangroup
YouTube: https://www.youtube.com/user/billymilliganband
SoundCloud: https://soundcloud.com/billy-milligan-band

Автор: Любов Бобир