Найкращі англомовні гурти 2016 року

0

Останнім часом з’явилося багато українських гуртів, які пишуть пісні англійською мовою, і навіть стали досить відомими в англомовних країнах. Тому ми вирішили зробити рейтинг досягнень найпопулярніших колективів такого типу за 2016 рік та презентувати вам.

Отже, у номінації «Англомовний гурт» вашій увазі представляємо такі гурти:

6siopq3mdyq
SINOPTIK – донеччани, які грають психоделічний рок, стоунер-рок та альтернативу. Гурт був створений у 2012 році, та вже може похвалитися тим, що переміг у Global Battle of Bands 2016! Варто зазначити, що до них у Global Battle of Bands номінантом був гурт ТОЛ, який у 2004 році взяв тільки 5 місце.

nut7fzrbhl8
Наступним номінантом є гурт Jinjer – земляки SINOPTIK. Металісти цього року вийшли на світовий рівень, випустивши надпотужний альбом King of Everything та організувавши тур до нього. Такого до них не робив ще жоден вітчизняний колектив.

ci23ewzpdq4
Не обділили ми увагою й DETACH, вихідців зі столиці, які в цьому році не побоялися піти на масштабне талант-шоу країни та віддано трималися жанру, професійно виконуючи важку музику на сцені. Вони вийшли у фінал X-Фактора й довели всій Україні, що металу теж знайдеться місце на телебаченні.

wp_50v9qehc
Було б дивно, якби всім відомий гурт Hardkiss не увійшов до нашого списку. Тож привітаймо номінантів, які здобули це місце завдяки досягненням у популяризації металу та драйву на відборі до «Євробачення». А за останній рік цей гурт злетів на пік популярності, підкоривши не один стадіон, та продовжує триматися на рівні.

dcpqephg-fy
Space of Variations у номінації за свій альбом Blackmail, що допоміг вінничанам опинитися в топі українських гуртів, які грають у жанрі пост-хардкор.
Щиро дякуємо гурту за насичений та мелодійний рік!

phvfxpbp7ua
Немало причин опинитися в цьому переліку й у гурту Sunrise за альбом Absolute Clarity, який, за версією журналу Burrn!, посів третє місце серед світових релізів. Також гурт увійшов сюди за релізи в Японії та Індонезії. Окрім того, що Sunrise якісно відіграв десятки концертів, він також є першим українським power metal гуртом, що випустить концертний DVD.

ajkczfvngfe
Останнім, але не за важливістю, увійшов до списку гурт Crucify Me Gently за потужний альбом Circles, який за короткий час був схвалений шанувальниками тягучої надважкої музики та отримав сотні позитивних відгуків.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні