"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

1(измена)

Вечір французького панку у Вінниці

Часто у соцмережах нам приходять різні запрошення на різноманітні концерти та заходи. І от одного чудового дня нас запросили на панк концерт. Подумати б, що такого? Але ні! То не звичайний панк, а французький!
1(измена)
Звісно ж був розігрів. Велика вдячність гуртам, які згоджуються розігрівати публіку, адже підливати масло у вогонь легше ніж розпалити глядачів. На них падає відповідальність задати настрій та тон всього вечора. Хлопці і дівчата, а вірніше дівчина (у гурті The Sideburns Party барабанщицею є саме особа жіночої статі), справились із цим завданням.
The Spirals – гурт, який став чудовим початком вечора. Найважче грати було їм. Люди ще пасивні, всі щось жують та п’ють, але завдяки цьому гурту увага сконцентрувалась на сцені. Порадував коментар вокаліста: «Ми от були на фестивалі «Захід», так тут народу зібралось більше» (цитата не дослівна). Дякуємо Royal Pub.

2(измена)3(измена)4(измена)
The Sideburns Party – гурт, що запам’ятовується. Оригінальний, цікавий, із приємною музикою та незвичним вокалом. Крім того кожен учасник гурту чимось виділявся, так би мовити, неординарні особистості. Від дівчини-ударниці, що у нас є рідкістю, до вокаліста із задатками зіркової поведінки, який є ізюминкою гурту.

5изм6изм78изм9изм
Розігрів був таким потужним, що було навіть побоювання про не сприйняття французів. Оскільки, музика не знайома, мова не відома та ще й уже всі втомились. Але варто було вийти Nichiels,  як в публіки відкрилось друге дихання. Тепер з’явився інший страх, що Royal Pub несамовиті панки рознесуть =) Що і говорити – французи перевершили всі сподівання. Вибухнули енергією, позитивом та драйвом. Незвично себе поводив басист, адже стереотипи незламні, басіст він і є басіст. Але це не той випадок. Чувак так відривався, що гітарою собі брову розбив. І не перестаючи грати, пішов по столах, виліз на барну стійку витирати кров.
2 3 4 5 6 7
Французи були «підготовлені» до спілкування і спільну мову знаходили із публікою завдяки слов’янським і зрозумілим для всіх матам. Що в принципі було своєрідно. Хоча висловлювались вони здебільшого англійською тому було все зрозуміло.
Гурт неодноразово викликали на біс. Закінчилось тим, що барабанщик розсівся із своєю установкою в середині натовпу і, так би мовити, show must go on!

Велика вдячність організаторам, які знайшли гурт Nichiels і привезли у Вінницю. Bicycle promo – респект!  Окрема подяка Royal Pub. Не зважаючи на серйозність закладу та досвід попереднього концерту, під час якого розбили дві люстри, Royal Pub не відмовився у прийомі таких відривних гостей.
Окремо порадувала публіка, яка нічим не нагадували лінивих, в’ялих огірків, як часто буває. А всі були справжніми тру фікін панкс =))) Завдяки всім цим факторам вечір в пам’яті позначений, як незабутній.
Фото та текст
Святослав та Вероніка
Кобильняк

  • Tweet