Рок робить людей добрішими ;)

0

Кожна дія несе за собою наслідки. Звісно, прослуховування музики не може призвеси до негативного результату, але в певному ракурсі вона змінює нас. Давайте подумаємо, що ж з нами робить саме рок і до чого ж він нас спонукає?

Перш за все, розпочнемо з впливу цього жанру музики на людей. Існує стереотип, що рок вкрай негативно впливає на нас, а точніше – на нашу психіку. Напевне, Ви неодноразово чули, як наші батьки або ж просто інші люди говорили, що саме ця музика від Диявола, що слухають її лише агресивні люди. Та ми спробуємо довести, що це не так. Отож, опитавши молодь, ми виявили, що важка музика допомагає впоратись зі стресами, значною мірою впливає на зменшення злості та збільшення позитиву. Можна з впевненістю сказати, що саме рок робить нас добрішими, адже коли все йде наперекір тобі, і здається, що ти ладен вбити когось, достатньо просто ввімкнути улюблені треки та насолодитись ними в повній мірі.

Досить часто можна почути, що важка музика депресивно впливає на нас, але хіба це так? Мотивація – ось, що відіграє значну роль в сучасній рок музиці. Подолати усі перешкоди, щоб дістатися до мети. І що в цьому поганого?

Як на мене, злими нас може зробити швидше поп-музика. Коли ти їдеш в маршрутці, перемикаєш телеканали в пошуках чогось, вартого уваги або ж просто гортаєш стрічку новин у соціальній мережі – чи не набридає тобі слухати досить змістову пісню «Лада Седан» чи інші шедеври улюбленців значної кількості молоді. Досить важко, послухавши це, залишатися в хорошому гуморі. І після цього, Ви все ще вважаєте рок музикою Диявола?

Отож, повернемось до того, що рок робить нас добрішими. Люди організовують досить багато благодійних концертів, які відбуваються для підтримки тих, кому це потрібно.
Також рідко коли рокер відмовить Вам, якщо Ви звернетеся з проханням допомогти, тому що кожен з них знає ціну цій допомозі та підтримці і те, як вони інколи необхідні. Одним словом, рок – суцільна пропаганда добра.

Будьте щасливими та творіть добро ;)

Автор: Іванка Панасюк | Крок y Rock


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні

Курс на міжпланетну подорож

«Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати, бо ж тільки ...