Kрок-У-Rock Рок-журнал

  • Skip to content
             | 

joomla templates

A+ R A-
08 черв.

"Гади" заспівали у Києві

Оцінити
(0 голоси)

3 червня у столичному Палаці спорту відбувся концерт гурту “Брати Гадюкіни”. Вечір присвятили пам’яті лідера колективу Сергія Кузьмінського. Позаторік 46-річним він помер від раку горла. У концерті взяли участь 17 виконавців та гуртів.

О 18.30 перед Палацом спорту вишикувалися кілька 200-метрових закручених черг. На вході власникам квитків безкоштовно дають диск “Я вернувсь домів” із переспівами хітів “Гадюкіних”. Чорну футболку з портретом Кузьмінського можна купити за 120 грн.

На концерт приїхала екс-прем’єр Юлія Тимошенко. Заходить зі службового входу. В залі стоїть із нардепом Сергієм Власенком.

Гурт “Гайдамаки” виконав пісню “Гей, Іване”. “Брати Гадюкіни” записали її як саундтрек до фільму “Вперед за скарбами гетьмана”. На бокових трибунах танцюють 36-річний письменник Сергій Жадан та ректор Українського католицького університету Борис Ґудзяк, 50 років.

Після виступу вокаліст “Гайдамаків” Олександр Ярмола, 45 років, слухає концерт у залі.

— Нам багато хто радив узяти іншу пісню, бо ця непопулярна, — каже. — Але всі пісні “Гадів” я знав від “а” до “я”. А хотілось чогось нового. Мелодика “Гей, Іване” мені дуже подобається, а ми додали панківського духу.

Фани намагаються прорватися за лаштунки. Їх не пускає охорона. Дівчина з фотоапаратом обіцяє поцілунок охоронцю, якщо пропустить.

— Сьогодні з півсотні було таких, — каже  охоронець 20-річний Максим Жмура. — Дівчата пропонують сходити на побачення, хлопці — гроші. Давали 200 гривень, але я не взяв.

36-річний співак Мирослав Кувалдін стоїть за лаштунками з білою банданою на голові та початою пляшкою коньяку. Під час виконання пісні “Місячне сяйво твого тіла” він кілька разів забував слова.

— Єдине, що я виніс зі спілкування з Кузею, що краще бути наркоманом, ніж під…расом, — каже Мирослав. Він похитується, тримається за поручень.

40-річний лідер гурту “Плач Єремії” Тарас Чубай шкутильгає на милицях.

— Ти що, ногу зламав? — питає вокаліст гурту “Мандри” Сергій Фоменко, 39 років.

— У трьох місцях. Послизнувся на озері біля дому і впав, — каже Чубай. — Дружина привезла на виступ машиною.

Пісні “Файне місто Тернопіль” та “Всьо чотко!” — гурти “ТНМК” і “ВВ” співають двічі, на біс. Святослав Вакарчук приїхав лише на свій виступ приблизно о 21.00. Про Кузьмінського каже:

— У восьмому класі однокласник приніс касету “Братів Гадюкіних”. Я йому сказав, що слухаю тільки “Бітлів”. Але прослухав одну пісню, за нею другу. За кілька днів ці пісні знав весь наш клас. Тоді я зрозумів, що рок можна співати українською.

 

http://poglyad.te.ua/

Змінено Середа, 08 червня 2011, 00:08
Maria Boiko

Maria Boiko

Останнє від Maria Boiko

  • Новий кліп "Братів Гадюкіних"-"Всьо чотко"2011
Детальніше в цій категорії: « Новий кліп "Братів Гадюкіних"-"Всьо чотко"2011 Оголошено другого хедлайнера Global East Rock Festival »

Написати коментар


Сьогодні 41
Вчора 294
Минулого тижня 1152
Visitors Counter