| 
Середа, 15 червня 2011, 17:53

Новий кліп та обличчя групи "Фліт"! Вибране

Написав  Бетті
Оцінити
(1 голос)

14 червня відбулась презентація нового відео групи «Фліт» на пісню «Заманюють очі» а також нового вокаліста гурту - Юрія Попова. Юрій досі був гітаристом гурту "Один". Відеоробота відзнята силами групи за допомогою відомого у регіоні фотографа Романа Печижака, монтаж та постпродакшн кліпу здійснено учасником групи «Фліт» Михайлом Копієвським.

Ідея постановки належить також групі «Фліт», але поштовхом до сюжету стало відео двох сестер Христини та Стефи Білусяк, а саме переданий ними легкий та веселий настрій у їх власній відеороботі. Зняти матеріал для відео-кліпу вдалось за один день. До слова, сестри, винуватиці сюжету, разом з ще однією дівчиною-бешкетницею Машею Заріцькою у відеокліпі на пісню «Заманюють очі» зіграли головні ролі. 
У рамках перезентації відеокліпу учасники «Фліт» заявили про зміну складу групи. Відтепер флітівським фронтменом став Юрій Попов. У новому відеокліпі вже відзнято саме його. Отож всі присутні мали змогу побачити нове обличчя «Фліт» та почути його нове звучання.

 

Наразі група готується до запису нових пісень, вже написаних спільно з Юрієм, але й від свого звичного репертуару не відмовляється. Виступи з новим фронтменом заплановані практично на все літо як в Україні, так і за межами держави. Учасники цього року мають в планах порадувати своїх прихильників живими виступами не тільки у країнах Європи.

 

Матеріал взято з офіційного сайту гурту "Фліт" www.flit.net.ua

Змінено Середа, 15 червня 2011, 18:08

Схоже відео

Написати коментар

шаблоны joomla, компоненты, модули, плагины