Українська музика у фільмах

0

Сьогодні Ви дізнаєтесь про пісні, які стали саундтреками не тільки до українських фільмів. Давайте приступимо.

Розпочнемо з фільму, який є досить важким для сприйняття, але все ж таки є одним з найкращим в українському кінематографі – «Незламна». І що ж Ви думаєте? Яка пісня була використана як саундтрек? Звісно ж культового гурту – Океан Ельзи, а саме «Обійми». З її вибором важко посперечатись, адже дійсно, ця композиція є надзвичайно доречною цій кінострічці
.
Не лише тут присутній голос Святослава. Він є також у першій українській казці-фільмі «Прикольна казка». У стрічці не лише грає пісня «Без бою», а й самі учасники гурту там знімаються.

Наступним фільмом є «Тіні незабутих предків». Не знаю як Вам, але от мені дуже він сподобався. І звісно ж не лише сюжетом. Перш за все, тут звучить пісня «Знову сам» гурту O.Torvald. Думаю Ви пам’ятаєте коли грає ця пісня. Також в цій кінострічці є The Hardkiss, а саме “Shadows Of Time” – головний саундтрек до кінофільму. Навіть коли ти ще не бачив фільм, але прослухав композицію – можна здогадатись, що все буде оповито містикою та фантастикою.

Ви думаєте це все? На цьому всі сюрпризи від цієї стрічки не закінчуються. Тут використана пісня хлопців з гурту Тартак – «Я не знаю». Дивно, адже вона написана за 6 років до фільму, що ще раз підтверджує актуальність пісень цих виконавців, та і не лише цих.

Думаю Вам буде цікаво почути про ще один фільм, який має досить оригінальний саундтрек. Можливо Ви вже здогадались, що зараз я про «Ломбард», пісню до якого написав С.К.А.Й мовою, якої не існує. Цікаво, вони самі хоч знають, про що співають?

Ось і нарешті черга дійшла до Бумбокс. Думаю, більшість з Вас, чули пісню «Вахтери» і все знаєте звідки вона? Якщо ж ні – запам’ятовуйте. Цей трек є офіційним саундтреком фільму «Червона перлина кохання». Також, хлопці написали пісню, яка є основною темою в російському серіалі «Попіл».

А чи знали Ви, що Танок на Майдані Конго теж записували пісню, яка стала саундтреком? Цікаво до якої стрічки? Розкрию для Вас цю таємницю – фільм називається «Іван – Сила». Про складну долю чоловіка – ось про що Ви можете почути та подивитися.

Далі варто згадати про міні-серіал «Весілля Барбі». Здогадались чиї пісні в ньому використані? Звучать там такі роботи, як «Спи собі сама» та «Мовчати» гурту «Скрябін».

Варто також розповісти про фільм, знятий ще у 1992 році, який має назву «Іван та кобила». «Чим же ж він зацікавив, що я вирішила його занести до цього списку?» – запитаєте Ви. Так ось, переглянувши фільм, Ви побачите там популярний і досі гурт – «Кому вниз», в якому вони грають самих себе. Також, там звучить їх пісня – «Я загубив свій ключ».

Список звісно можна ще продовжити, але ж хорошого відразу багато не можна. Дивіться фільми та насолоджуйтесь хорошою музикою.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Sunsay тут й зараз.

Кожний артист вирізняється на фоні інших якоюсь особливістю, цікавинкою, не банальністю. Бо якщо він не виділяється, то вже ніякий він не артист. До чого я ...