Солодкі вподобання

0

Як Ви думаєте, щось поєднує наших рокерів з дітьми? Давайте ж з’ясуємо це.

Уявіть малечу, яка радіє пряничкам, а ще й якщо це її улюблені… Ось майже так само радіє печиву наш Станіслав Потапенко (якщо хтось не знає, то він вокаліст гурту SALE ONLY та просто хороший бос нашого журналу), отож, якщо Ви маєте такі смаколики – знайте, він на вас чекатиме).

Всі ж чули таке прислів’я «Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок». Так ось, Олексій Шманьов (фронтмен гурту Карна) є яскравим прихильником цього твердження, адже він швидше їстиме смачне м’ясце, аніж різні солодощі, але іноді і їх йому хочеться. Отож, тепер знайте з чим іти до нього на концерти.

Також не дуже полюбляє смаколики Дмитро Ігнатов(соліст гурту Роллікс). За його словами, він їсть солодке лише у порядку виключення. Ось чому у нього така статура.

Не дуже любить вкусняхи ще й гітарист гурту АННА – Ілля Орлов. Але від декількох зефіринок та мармеладу він не відмовиться)

Справжнім ласуном виявився Сергій Мартинюк (Колос). Він дуже любить солодощі, а на запитання: «Які?» – відповів: «Різні». Ось кому легко догодити, чи не так? Адже достатньо лише принести цю смакоту, і декілька хвилин з його графіку будуть у Вашому розпорядженні.

Знаєте хто любить солодощі не менше?

Є ще одна особистість, яка надзвичайно любить солодке – Alex Farinhate (басист гурту FarInHate) і може його їсти в необмеженій кількості. Щастить людині, не поправляється і ласує. Ну і нехай)

Серед наших рокерів ми знайшли і відданого прихильника цукерок «Ромашка» – Дмитра Драма (драммер гурту «Merva»). Він признався, що обожнює ці цукерки, а саме виробництва фабрики «Світоч» (так званий «ромашкоман»). Але це не все, що полюбляє Дмитрик. Ще він ніколи не відмовиться від молочного шоколаду з грильяжем. І, звісно, він «трощить» згущене молоко(думаю тут ми всі його підтримаємо). Хороший смак, правда ж?

І на солоденьке я залишила М’ячика. Цей чоловічок дуже любить солодощі, але він намагається тримати себе у формі, тому не дуже часто їх вживає. А Вам цікаво дізнатись що займає перші місця у його рейтингу смаколиків? Так ось, у нас є два претенденти на перше місце в його хіт-параді, ось і номінанти – лакриця(ай смакота) та ведмедики харібо. Думаю не дивно, що важко обрати щось одне.

Отож, тепер Ви багато знаєте про смачні вподобання наших рокерів, так дійте ;)

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Подія – на яку чекали рік. І нарешті це відбулось! У Вінницю знову завітли Табачников & NOBODY.ONE. День минув із солодким присмаком чудового вечора. Музикантів ...