Bereziv Bander Fest

0

У цій маленькій статті я розповім про молодий фестиваль Bereziv Bander Fest, його ідею і традиції. А найголовніше – хотілося б розповісти про те, як пройшов він минулого року.

Відбувався фестиваль 7-19 липня в селі Верхній Березів Косівського району.
Протягом трьох днів на сцені фестивалю виступали десятки колективів, серед них такі як “Тартак” та “Тінь Сонця”. Також відбулися численні майстер-класи, гутірки та виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

4VtJnWuiAjA

А ось які відгуки про фестиваль залишили його учасники:

ВЕРЕМІЙ: Дякуємо організаторам,учасникам і гостям BerezivBanderFest за теплий прийом та справжнє українське свято в улюблених Карпатах!

ДРУЖЕ МУЗИКО: Дякуємо організаторам за чудовий фестиваль, з успішним дебютом!

ЕФЕКТ МЕТЕЛИКА:Хочеться подякувати за чудовий фестиваль та бомбезну атмосферу: організаторам,ведучому (він дійсно крутий чувак), пані Світлані за холодне пиво)), звукорежисерам за професійність та чуйне ставлення, та всім добрим людям, які нам зустрілись на фесті.

76Du5txv6NU

ЗАЛІЗНИЙ ХРЕСТ:Дякує всім за моцну підтримку на BerezivBanderFest!!!
До нових здибанок «залізне товариство».

SALO UNLIMITED:Залишилась купа приємних спогадів та незабутніх емоцій,за що велика подяка організаторам Андрію та Назару. Ну,а як не згадати про ведучого Жору, який створював драйвову літню атмосферу !Також велике спасибі Маркіяну за те ,що гостинно прийняв усіх нас до себе під час фесту.

CEtkQFrYUrM

Окрім власне музики на фестивалі працювала арт-сцена, на якій можна було почути поезію, автентичний спів і виступи різноманітних цікавих персон.

Про ідею створення фестивалю і власне про нього самого розповів його організатор – Андрій Негрич.

lZls8F272us

“Фестиваль створений для розвитку молодих україномовних гуртів, бо російської музики в нас немає. В них є можливість виступити на одній сцені з відомими гуртами. Ті молоді гурти, які пройдуть відбір, ми забезпечуємо їм проїзд, житло харчування. Також, фестиваль є націоналістичним, так як проводиться, в націоналістичному силі. Ми запрошуємо ветеранів, які воювали в УГА, УПА, та були командирами, сотенними. Також він відбувається в дуже мальовничих Карпатах. Також цього року в планах провести дитячий пісенний конкурс, походи в гори, польоти на дельтаплані, їзда на конях, екстремальна їзда горами, тощо
На фестивалі буде справжня гуцульська кухня, багато майстер класів, на меншій сцені фольклорні,танцювальні та різні колективи і ще багато цікавого”.

Якщо в когось виникло бажання відвідати патріотичний фестиваль, на якому можна не лише послухати хорошу музику, а й цікаво провести час – то ласкаво просимо в мальовничі гори Карпати цього літа на Березів Бандер Фест!

Автор: Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Музика з крилами

Людина нібито не літає… А крила має. А крила має! (с) Ліна Костенко Саме такими словами хочеться розпочати цю статтю, адже майже кожен з нас ...