Секс в піснях українських гуртів

0

Чоловік і жінка…Такі дві протилежності, які не завжди знаходять спільну точку порозуміння. Та все ж є дещо, що їх об’єднує і де дещо доволі таки приємне. В тому випадку, коли про секс говорити не зовсім зручно, нам допомагає музика, адже в такому різноманітті  музичних творів обов’язково кожен знаходить свою історію. Та насправді не варто захоплюватися  інтимними  історіями, треба їх творити.

Часто музиканти звертаються до першого разу, коли закохані лише пізнають один одного. Прикладом такої пісні є – Серцевий Напад “Перший раз”. В ній розповідається про те, як хлопець спокусив дівчину-гімнастку. Проте, дівчина виявилася не проста – випивши усе вино вона “скаженіє, наче звір” і починає “на матраці робити сальто”. Бідний хлопець мабуть зрадів і здивувався одночасно. Мрія кожного хлопця знайти “пошлу дівчину” здійснилася. Вже наступного разу прийшлося вже її поїти самогоном. Але це вже зовсім інша історія.

sovsem-drugaya-istoriya_29634500_orig_

Хлопці з гурту Антитіла згадують ту ж ситуація трошки під іншим кутом. У своїй пісні “Я не забуду першу ніч” вони розповідають романтичну історію про дівчину й хлопця, які провели прекрасну ніч в минулому, але зараз вони розходяться оскільки дівчина знайшла собі іншого. Нашому герою боляче через це, проте слід жити далі. Але ця ніч стане приємним спогадом.

А ось Ірена Карпа на відміну від ліричних хлопців з гурту Антитіла у відверто саркастичному стилі у пісні “ Дякую за секс” вдячна своєму колишньому хлопцю за інтимну близькість, проте, при цьому не забуває посміятися з його теперішніх дівчат, назвавши їх “тьолочками”. В мене склалося відчуття, що пісню Ірен комусь присвятила:” Профукав жирну Карпу, зміняв її на кільку ”.І, дивлячись на фото я згодний з тим, що справді було кого “профукати”.

img161938_v4

Наступний абзац я присвячу прекрасному – а саме жіночому тілу. А розкаже нам про нього справжній естет – Женя Галич. У пісні гурту O.Torvald “Тіло” музиканти описують цей витвір природи. Звісно ж, що хлопці впевнені, що одяг для дівчат зайвий: “Я так хочу бачить Твоє тіло без речей”. Тому дівчата, не приховуйте від коханих своє тіло. Особливо коли ті цитують цей гурт)

Однак як визначити чи кохає хлопець чи ні? На 100% ніяк. Тому дівчата частіше вирішують нічого не показувати. Саме такий трагічний для хлопця момент описує Олексій Казанцев лідер гурту “ Брем Стокер” у пісні з промовистою назвою “Не дала”. У ній розповідається про намаганні перевести стосунки з дівчиною з “платонічних” на приземлені. Але ж ні. Дівчина одягнула коротеньке плаття і спокушає хлопців (які ж все таки вони підступні). А ось в Олексія схоже немає таких проблем. =)

ShtVOXw5zlw

А ось коли все таких ти не крутий  панк-рокер і єдине на чому ти вмієш грати це на PlayStation, то хлопці з гурти Хмародери у свої пісні “Made in China” пропонують тобі ідеальний варіант, який має наступні плюси:

  • – безвідмовність
  • – “не псує нерви”
  • -годувати не треба

А який? Слухайте в пісні=)

Музиканти з Оратанії вирішили розповісти про річ, без якої не обійдеться будь-який інтим – її Величність Ліжко. В першій частині пісні “Ліжко” головний герой хвалиться, що хоч він і не їздить на лімузині, проте в нього є гарне ліжко і є куди привести подругу. Проте, під кінець історії ми дізналися, що  “тато моєї подружки прийшов настукати у вушко, подружку забрати, подушку порвати і ліжко поламати”. І тепер хлопець втративши все співає, що йому вже немає куди привести подружку.

yak-zrobiti-uzgolvya-lzhka-svoyimi-rukami-oformlennya-lzhka_253

Говорячи про ліжко варто згадати про пісню “Зраджуй” гурту Epolets, в першому рядку якої є слово: ” Моє ліжко сьогодні холодне”. Цим герой хоче показати дівчині, що пора їй повертатися до нього поки “збуджує тіло твоє”. А ще в пісні ж згадка про порушення статті 152 ККУ, якщо звичайно хлопець проти не  буде. А він –  проти не буде. Тому все добре. Хай поліція спить спокійно.

Наступна пісенька легендарної “Сестрички Віки” під назвою “Мамо, але я дурна” розповідає про хлопців з Львова, що хочуть тільки секс. Хоча пізніше стало зрозуміло, що цього хочуть не тільки львівські хлопці, а й сама героїня. Вночі тепер вона практикується у цьому фізичному занятті, а “на парах  роблю перекур”.

І остання пісня в цій статті, мабуть найбільше “моральна” і “повчальна”. Хлопці з Херсона гурт “Роллік’с” у своїй пісні описали дівчину, яка звикла підкорювати всіх своєю зовнішністю, проте, її внутрішній світ бажає кращого. Скажете, що для хлопців це не має значення? Ні, має. Бо ж ніхто не хоче  “грати в чужу гру” і ставати чиєюсь маріонеткою.

marionet

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Що краще – кричати чи мовчати?

Ти не питай мене чому На все всьому своя пора – ці слова Петі Зарудного є досить влучними, адже сьогодні ми обговоримо таке питання: «Що ...