The Best City UA 2016 повертається!

0

11 вересня відбулася презентація фестивалю «The Best City UA 2016». Відбувалася вона на батьківщині фестивалю в місті Дніпропетровськ й почалася з промо-ролика. Після промо-ролика на сцену вийшли організатори й почали повідомляти різноманітні новини про фестиваль.

Тут мав бути абзац про політику, але його не буде ;)

Одразу попереджу, що до всіх фактів можна сміло додавати слово «можливо». Фестиваль має розпочатись десь на початку липня й може продовжитись до 6 днів. Він переїхав на Монастирський острів, що знаходиться прямо в центрі міста Дніпропетровськ, що, за думкою організаторів, має полегшити транспортні питання. На фестивалі планується 3 сцени: головна, молода та електронна. На головну запросять відомих рок-зірок з усієї нашої земної кульки. На молодій сцені будуть скоріше за все ті, хто пройде музичний відбір, а на діджейскій − звісно діджеї на чолі з Joachim Garraud.

Також планується навіть привезти пароплави , в каютах яких будуть відпочивати запрошені зірки. Організатор пан Дудко також презентував майбутню мапу фестивалю, згідно з якою вони перероблять острів. Це дуже грандіозний план, як для Дніпропетровська.

1

В підсумку від почутого хотілося б додати кілька порад для тих, хто буде збиратися на «The Best City UA 2016». Судячи з місця проведення фестивалю наметове містечко буде або відсутнє, або дуже маленьке, тому радимо знайти знайомих у місті чи заздалегідь орендувати квартиру. Якщо будете орендувати хату, то краще шукайте її на ж/м Перемога, бо квартири в центрі обійдуться вам в 2-3 рази дорожче, а добиратися з цього масиву так само легко, як із центру. Не беріть із собою їжу та воду, бо її, скоріше за все, заборонять приносити на територію , краще пошукайте стімпанк-кафе на цьому острові – ціни й атмосфера там приємні.

Що ж сподіваємось, що «The Best City UA 2016» складе якісну конкуренцію закордонним фестивалям й покаже нашу країну з кращого боку .


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія Ektomorf

Ektomorf – угорський рок-гурт, який був заснований у 1994 році, братами Фаркашами, Золтаном(Вокал, гитара) та Ксабой (Бас). Дебютна платівка «Hangok» (1996), що поєднує у собі ...