Дикі серцем – «Ти моя історія»

0

Ви робили колись по-справжньому дикі вчинки? Щось таке, що суспільство вважало б аморальним чи навіть протизаконним? У вас є друг, який підтримав би вас тоді, коли б всі відвернулися, погодився на ризиковану ідею, з якої може вийти суцільний провал або найкраща подія за все життя? Якщо відповідь позитивна, то знайте – ви найщасливіша людина з усіх.

Підтвердженням тому є чудовий український гурт Дикі серцем. Двоє добрих друзяк зі Львова, а саме Олег Лацик та Василь Довганик, у вже трохи далекому 2009 вирішили створити власну рок-банду. Так до них приєдналися Роман Козак та Денис Чуйко. Згодом склад змінювався, та давайте не будемо про сумне та буденне, бо ж важко знайти гурт, який пропрацював разом більше п’яти років і не змінив жодного учасника за цей час. Люди різні, характери різні, амбіції в кожного свої – одним словом, таке життя.

І ось уже через два роки, після приходу нового фронтмена, в мережі та на радіостанціях з’являються перші студійні записи, а це означає, що хлопці рухаються в правильному напрямку і першого грудня 2013 відбувається презентація дебютного альбому. Пройшло вже ось майже два роки з дати його виходу, але Дикі серцем не зупиняються на початому: концерти, участі у фестах, спільні роботи з іншими гуртами, нові сингли…

І ось декілька днів назад гурт презентував нову роботу. Композиція з назвою «Ти моя історія» змусить кожного згадати своє минуле або ж теперішнє, але не дуже вдале кохання, задуматися над тим, чи варто було взагалі на щось сподіватися. Адже досить часто, знаючи, що все безнадійно, ми піддаємося почуттям і робимо просто божевільні вчинки, незважаючи на впевненість, що згодом будемо жаліти про скоєне. Та це «історія» кожного з нас, в кожного вона своя, неповторна, щаслива або ж сумна, але така рідна, кохана – і саме Дикі серцем допомагають нам це зрозуміти.

Хто сказав, що рок-музика, не важливо який саме жанр, не може бути ніжною, не може викликати ностальгію? Це лише безглузді стереотипи, які руйнуються під силою натиску навіть цієї композиції. Приємна мелодія доповнюється чудовим текстом та не гіршим вокалом. Для остаточної атмосферності ще слід заварити собі наприклад чаю з лимоном або ж какао і типовий осінній вечір вам гарантовано.

Отож, вмикаємо наодинці і згадуємо найкращі моменти в житті або ж вмикаємо, обіймаємо кохану людину і ще раз переконуємось, що ніколи не доведеться прослуховувати її на самоті.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні