Що краще на фестивалі? Намет чи орендована квартира?

0

Хто вирушаючи на фестиваль не задумувався над запитанням, що ж обрати? Романтичну, веселу ніч біля ватри, яку проведеш з такими ж безмежно близькими людьми поруч, чи ж залишити це і провести ніч в комфортних умовах? Це питання є суто індивідуальним для кожної людини. Але давайте спробуємо знайти переваги та недоліки, як того так і іншого.

Розпочнемо з ночівлі в наметах. Що може бути краще за ніч, зорі, вогнище, душевні розмови, пісні під гітару? Досить багато незабутніх моментів, які б не відбулися за інших обставин. У кожній компанії є якась подія, що неодмінно затьмарює собою навіть виступи музичних гуртів. Отож, якщо ви їдете на фестиваль з думкою про нові знайомства, про недоспані ночі, але які не забудуться ніколи – без вагань обирайте намет. Ночівля в наметі – це завжди незручно, вночі холодно, а вранці жарко, але ж це того варте. Проте є декілька негативних аспектів, які можуть вплинути на ваше рішення. Одним з таких аспектів є боязнь різних комах. Люди, які не можуть бути поряд різних маленьких жуків, павуків та іншої маленької нечисті, не зможуть провести спокійну ніч у наметі, можливо комусь і сподобається така перспектива, але я думаю, що не всім. Також, не менш важливим фактором є проблеми зі здоров’ям, адже коли в людини проблеми, наприклад зі спиною, то їй не можна спати на твердій поверхні. Проблемою також може стати відсутність ванної кімнати (яка ж ванна на фестивалі?), значну кількість часу жителі наметового містечка проводять в чергах до душових кабінок, цікаве заняття, але що ж поробиш?

Але якщо ви любите спокій, або ж якщо ви приїхали з сім’єю на відпочинок для вас краще буде затишна кімната з усіма зручностями, або ж, в ідеалі, будиночок.

Але для кожного ж потрібні миті поєднання з природою, миті так званого очищення, коли або не думаєш ні про що, або ж навпаки думаєш про найважливіше.

Отож, фестиваль буде незабутнім як в наметі так і на квартирі, але якщо є можливість з друзями і з вогнищем, думаю наша порада очевидна. Поки є можливість і є бажання – все в твоїх руках, не втрачай цей шанс.

Автор: Іванка Панасюк


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні

Житомиряни “Retro21” розповіли про свою творчість

За останні півроку гурт «Retro21» взяв участь в найбільших музичних заходах Житомира. Хлопці отримали «гран-прі» фестивалю «Пісенний Спас», присвячений пам’яті житомирського митця Володимира Шинкарука, відіграли ...