[Sale]only – Залізний Шлях

0

Не так давно (хоча від 3 липня до сьогодні, можливо, для когось таки тривалий проміжок часу) дніпропетровський нью-метал гурт [Sale]only випустив новий сингл.

Пісня з назвою “Залізний шлях” вже з перших нот ніби зачаровує слухача і змушує дослухати її до кінця. Безглуздо було б сперечатися з тим, що гурт таки вміє тримати фасон, не зраджуючи особливостям та стилістиці жанру, в якому працює.

Композиція розпочинається своєрідним мелодійним інструментальним вступом, тому на перший погляд може здатися, що хлопців потянуло на лірику. Але вже орієнтовно після сорокової секунди розумієш, що глибоко помилявся, оскільки в гру вступають важкі рифи бас-гітари та негірший голос вокалістки.

Що стосується тематики, то [Sale]only використав безсмертний у всі часи та у всіх народів варіант – поговорити, а доречніше навіть буде сказати “поспівати” про життя і про те, що воно напряму залежить від нас самих. Як ми його уявляємо? Звичайно, як нитку, яку перерізає богиня Антропос. Але гурт представив власне бачення і уявив життя залізничною колією, а події, які в ньому відбуваються – типовими випадками під час подорожі тим же плацкартом. Власне тематика відразу прослідковується вже в рядках першого куплету:

“Вагони, колії, купе й вокзали
Одна залізниця крізь все життя.
Вкрадені речі, заплакані очі
В одному вокзалі щоденне сміття”

А от вже чим далі, ти більше висвітлюється твердження, що наше життя в наших руках:

“То вже прямуй до забуття
Й кожна колія – то шлях до смерті.
Тож не зруйнуй свого життя,
Не давши спогадам померти”

І ще довго можна описувати ледве не кожен звук та літеру, але користі від цього базікання буде мало. Все ж таки краще один раз почути (а потім додати в плейлист і “заслухати до дірок”), ніж десять разів прочитати.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Океан Ельзи у Львові

Всесвітньо відомі і в той же час такі рідні кожному українцю “Океан Ельзи” відправляються в тур  планетою з новою платівкою “Без меж”.     Та, ...