IndepenDence – Блиск твоїх очей

0

Львівський гурт Independence розжився новеньким треком. Хлопці вже з’являлись на хвилях ФМів й інших мажорних речах видали доволі якісний трек вартий уваги. Подробиці про них в розмові з фронтменом гурту:

Крок у Рок: Привіт Віталій :) Ти представляєш гурт Independence. Ким ти в ньому є?

Віталій: Привіт. Так, я представляю :) У гурті IndepenDence я вокаліст та гітарист,одним словом фронтмен.

Крок у Рок: Чудово. Нещодавно ви видали новий трек, повідай будь ласка людям, що несе він собі й що ви хочете сказати саме цим треком?

Віталій: Трек “Блиск твоїх очей” розповідає історію про юнака, який в один момент життя,по різним обставинам, втратив свою кохану дівчину. Але як ми всі знаємо справжнє кохання-воно вічне, і завдяки теплим розмовам про минуле та майбутнє він зміг добитись щасливого теперішнього часу та її повернення до нього. Коли люди закохані у них блищать очі, і саме цей «блиск» дав йому відповіді на багато запитань. Ми хочемо щоб люди розуміли, та не забували наскільки кохання справжнє та щире – є важливим у їхньому житті, і варто його берегти.

Крок у Рок: У вас вийшов дуже якісний й теплий звук. Як ви його отримали?

Віталій: Дякую. Ми довго думали як добитись цього приємного звучання, але завдяки нашому звукорежисеру Роману Микульському, ми отримали величезну порцію знань, і хороший саунд. Мастерінг та аранжування він зробив сам. За що йому велике дякую.

Крок у Рок: Скажіть будь ласка. Українська мова виконання, це для вас такий самий знаковий процес як й для нас чи вам байдуже якої співати – головне мета?

Віталій: Для мене пріоритетно – співати Українською,наша мова унікальна і дає багато можливостей,в тому числі і для творчості. Це для нас важливо, не всі розуміють англійську, для прикладу, і інформацію донести важко. Можливо в майбутньому ми запишемо декілька треків іншою мовою,але українська залишається пріоритетною.

Крок у Рок: Приємно чути. Чим ви порадуєте слухачів наступного разу у нас?)

Віталій: Вже на кінець скоро буде кліп на цю ж пісню “Блиск твоїх очей”,працюємо над ним з молодим режисером Маряною Солодовченко. Та незабаром ,буквально через декілька днів у нас буде презентація ще одного синглу,він зараз зводиться.

Дякуємо Віталію за відповіді й бажаємо вам приємного прослуховування.
Автор: Станіслав Потапенко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Фото Арт. Сучасне мистецтво.

Сьогодні ми завітали до незвичайного фотографа, а креативної дівчини Оксани Терлюк. Оксана не просто робить фото, а цілком вигадує стилістику кадру й моделі. Поїхали. Крок ...