Фото Арт. Сучасне мистецтво.

0

Сьогодні ми завітали до незвичайного фотографа, а креативної дівчини Оксани Терлюк. Оксана не просто робить фото, а цілком вигадує стилістику кадру й моделі. Поїхали.

Крок у Rock: Добрий день Оксана. Вітаю вас від імені журналу “Крок у Рок”. Сьогодні ми будемо з вами говорити про новий вид творчості, такий як «фотографія надзвичайна». Розвісить про неї все при все для нашого читача :)

Оксана: Привіт) фотографія зараз стала дуже популярною завдяки інтернету і соціальним мережам, а фотографів з’являється кожен раз більше. Тому коли я почала цим займатись одразу знала,що хочу якось вирізнятись і робитиму такі фото, образи яких крутяться мені в голові. Типу цього:

Все розказати про фотографію я не можу-оскільки сама для себе ще відкриваю багато нового)

Крок у Rock: Чудові роботи! Як саме ви вигадуєте образи й фони для них? Чи багато зусиль ви витрачаєте?

Оксана: В основному образи народжуються в момент, коли я за чимось спостерігаю і в моїх навушниках грає музика, яка ідеально підходить під стан душі і середовища-тоді активізується уява) В залежності від образу – зусиль десь більше, десь менше. Надалі старатимусь більше вкладатись в образ і робити щось складніше-оскільки таке набагато цікавіше знімати)

Крок у Rock: Одразу запитання. А яка музика вас надихає найбільше? :)

Оксана: Рок музика. Зараз в плейлисті пріоритетними є Muse) Чомусь враження, що їхня музика чудово б підійшла під мої роботи-і вона для мене часто є джерелом натхнення для народження нових образів)

Крок у Rock: А чи пробували слухати наших виконавців? Бумбокс, наприклад, або Скрябіна, або когось по важче? :)

Оксана: Океан Ельзи – банально,але люблю їх))

Крок у Rock: Як гадаєте. Чи може україномовна музика бути конкурентоспроможна світовій? :)

Оксана: Зможе! Наразі той же «Океан» дійсно група яка достойно представляє нашу музику на світовому ринку.

Крок у Rock: Де ви берете моделей для ваших фото сетів й які фінансові відносини між вами? Якщо не секрет.

Оксана: Для творчих проектів часом підшукую моделей в соц. мережах. І тоді ми працюємо на умовах тфп – тобто ніхто нікому не платить-але працюють обоє. Модель так само має викластись по максимуму, якщо зацікавлена в хороших фото. Наразі,всі мої моделі молодці)))

Крок у Rock: Файно :) Чи згодні ви, що якщо в нашій країні кожен буде робити для мистецтва хоча б крапельку, то не треба буде шукати інвестицій за кордоном? :)

Оксана: Ідеальний варіант, це коли кожен робитиме крапельку чогось, плюс інвестиції з закордону))

Крок у Rock: Це так. А ви самі не мрієте поїхати за кордон й там працювати?

Оксана: Я люблю Львів – хотілося б жити тут, але попрацювати й подорожувати за кордон дуже хочеться)

Крок у Rock: Дуже радий, що наші творці в основі всі патріоти :) Чи могли б ви вигадати такий надзвичайний сет для музичного гурту наприклад? :)

Оксана: Вигадати це не проблема-головне знати бажання клієнта)

Крок у Rock: Ну й останнє-традиційне прохання. Побажайте нашим читачам чогось від серця :)

Оксана: Читачам бажаю натхнення-але не чекати його поки воно впаде з неба,а постійно творити і вдосконалюватись – оскільки ви-це саме джерело натхнення,потрібно лише реалізовувати його)

Крок у Rock: Дякую за відповіді :)

Спільнота Оксани https://vk.com/oksana_terlyuk_photographer

Автор: Станіслав Потапенко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Санмай — “Шум” (ЕР, 2015)

Луцький інді-поп квартет Санмай порадував новим міні-альбомом “Шум”. За словами музикантів: “До платівки увійшло п’ять композицій, які на різних етапах творчого процесу проявили себе, як ...