Breaking News

  • Bahroma випускає новий альбом і вирушає у всеукраїнський тур

  • Міні-тур «Redlake Circus» (GER) та «Weesp» (BY) в Україні

  • Legenda Folium – своєрідний виклик для української сцени

  • Пісні миру Стас Ленін [Band] у Запоріжжі

  • У Києві відбулася презентація нового альбому Azathoth Circle

Header Banner

CHESHIRES – “Пока ты спал”

0

Нещодавно одеський гурт CHESHIRES представив до уваги фанатів новий кліп. Саме так, нарешті хлопці розжилися ще однієї відеороботою. Точно охарактеризувати жанр, в якому працює гурт, важко, оскільки кожна композиція грає новими барвами, і за більш, ніж десять років їхня творчість коливалася від поп-року до пісень з натяками на метал. Новий викоханий доробок “Пока ты спал” є одним з тих, які належать до останньої категорії.

Отож, вмикаємо, і перше, що хочеться зробити – гримнути декілька разів кулаком по монітору, як робив колись дідусь, коли телевізор відмовлявся розбірливо показувати улюблений серіал бабусі, або ж налаштувати чіткість зображення, як вже ви вчили дідуся, коли він, приїхавши погостювати, ледве не розгромив вашу новеньку плазму. Насправді нічого з цього робити не потрібно. Такий стиль старого документального фільму став своєрідною фішкою всього кліпу.

Відео розпочинається короткими кадрами з мирного життя, які вже згодом змінює поява гурту. Чотири постаті в темному одязі в білосніжній кімнаті – рай для любителів мінімалізму. Та через мить картинку починають розсікати вибухи. На зміну мирним та привітним образам, які викликали мимовільну легку посмішку на початку, приходять кадри, від яких стає моторошно, – такі собі репортажі з місць, де проходять військові дії.

Таким чином розкривається тематика самої композиції. Так, тема війни зараз мало кого залишає байдужим. Звернулися до неї і CHESHIRES та показали в своєму ролику три етапи – “до”, “під час” та “після”. Ось саме ця третя частина найбільше “в’їдається” в серця. Гіркі враження від побачених людських страждань, від кадрів повного знищення всього живого підсилюються текстом треку, але водночас це наштовхує на думку, що ми повинні бути стійкими і боротися за своє щастя.

Війна і музика – дві теми, на які можна сперечатися безкінечно, а коли вони поєднуються, то запускається вічний двигун, який працює на аргументах, доказах та висловленнях власних думок. Отож, щоб трохи призупинити дію цього двигуна, я закінчую потік думок і пропоную переглянути сам відеоролик, бо все-таки краще один раз побачити (а потім показати друзям, знайомим і дідусю, який ледве не розбив вашу новеньку плазму), ніж десять разів прочитати.

Автор: Оксана Домашина


CHESHIRES

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Міні-тур «Redlake Circus» (GER) та «Weesp» (BY) в Україні

Незабутнє шоу чекає на українських фанатів. Німецькі психоделічні рокери «Redlake Circus» разом з білоруськими альтернативними рокерами «Weesp» анонсували міні-тур Україною.