"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Думки про Євробачення

В цій статті Ви зможете почитати думки вокалістів українських рок-гуртів про Євробачення, перемогу учасниці від України Джамали і про те, чи бажали б вони взяти участь колись у цьому шоу.

b9e83c6935992a47eec5d6b10e_899c0760

 

Андрій Герасименко, “Morphine Suffering”

герасименко
Звісно, я дуже зрадів перемозі нашої чудової Джамали! Ця подія зараз так необхідна нашій країні і нашому народу. Я вважаю, що наших музикантів, спортсменів і взагалі всіх, хто представляє нашу країну на світовій арені потрібно підтримувати та вболівати за них! Звичайно, нам би дуже хотілося взяти участь у Євробаченні, можливо колись так і буде :)

Олексій Казанцев, “Брем Стокер”, “Татухі”

казанцев

Євробачення допобачення. За Україну радію, але хай змагаються спортсмени. Сама Джамала з ії джембельме не є представницею України і пісня ії зовсім з іншого культурного простору. Але то нормально, коли грузин в Одесі, а залізницю теребонькає поляк. У жодному разі не матиму нічого спільного з даним попсогонством. І рішення робити Євродвіж в Украіні – це посміховисько, стидоба і смайл з рогами. Тут бляха пацанів кладуть за олігархів, ху*ня на сході. А ми будем в голі сраки чипляти пір’я?

Юліан Мицак, “Viter”

3Fml-xjITGk

Перш за все від щирого серця вітаю Джамалу й усіх українців з перемогою! Я затамувавши подих слідкував за її виступами і кожного разу відчував мурашки по шкірі від пісні та сценічної постановки. Зараз чимало спекуляцій на тему результатів, особливо з боку тих, хто програв, мовляв не чесно, що жюрі виставляло оцінки і т.п. Але тим не менш, розумом і серцем кожен розуміє, що це була єдина пісня, яка не була штучною, пластиковою. Вона дійсно була варта того, щоб її почув увесь світ, адже через неї промовляли цілі покоління. Це і є приклад, коли попсове шоу може стати чимось більшим, і я гордий, що на вищу сходинку це дійство поставила співачка саме з України (хоч таке вже було в історії конкурсу). Щодо бажання виступити на Євробаченні – про це мріє багато музикантів, і я не виняток :)

Тарас Квітик, “Сни Дріади”

gD8MQs4yLRY

До Євробачення ставлюся неоднозначно: з одного боку, це конкурс, на якому як Україна, так і інші європейські країни мають змогу продемонструвати всьому світові, що існує хороша поп-музика, тобто якісна, зі змістом, з хорошим музичним наповненням, і навіть з певними концептуальними нотками. З іншого боку, помітно, що конкурс перетворюється в змагання, на якому представлені більшою мірою шоу-програми, аніж вокальні якості учасників. Насправді, час від часу певні виконавці дуже навіть солідно виглядають для любителів рок-музики. Як приклад, скандинавські країни полюбляють представляти рок-проекти, що виглядають дуже навіть в тему.
Хотілося б, щоб був такий конкурс і в жанрі рок-музики, бо як не крути, а Євробачення більше в жанрі поп, але моя думка теж має право на існування і розвиток.
Перемога Джамали – це круто! Я не шанувальник її творчості, але її успіх – це успіх всієї України! Тому хотів би побажати їй наснаги і ще більших творчих злетів (хоча, куди вже більше : ) )
Можливо, колись і ми візьмемо участь.. Але, мабуть, коли будемо старі й гратимемо попсу))) У чому я дуже сумніваюсь :)

Олексій Дивачевський, “Farinhate”

дивачевський

На мою думку, це шоу розраховано на різні категорії людей. Хтось дивиться, бо йому подобається такий формат музики, а дехто з патріотичних міркувань, тим самим вболіваючи за свою країну. Я не завжди розумів, за якими критеріями обирають переможця (особливо здивувала перемога Кончіти), тому я відношу себе до другої категорії глядачів.
Що стосується Джамали, я щиро радію її перемозі, адже вона потужно представила нашу країну на цьому пісенному шоу, і взагалі вона мені імпонує як людина, адже ця виконавиця має більші яйця, ніж деякі наші «публічні люди».
Взагалі будь-яка перемога нашої країни на європейських або світових форумах показує, що нас можуть порівнювати із Гондурасом лише через людей, які є справжнім гівном і для яких основним пріоритетом є лише слава та величенька сума.
Сьогодні ми можемо пишатися перемогами українців, і не важливо, яка це галузь: спорт, мистецтво, музика, наука. Головне, що вони неодноразово підтверджують своїми досягненнями волю, любов, відданість країні. А це під силу лише вільним та незалежним людям!!!

Наталя Чабан, “Хочу Ще!”

_2lrcyp6GaE
Отже, моє ставлення до Євробачення. Це міжнародний конкурс на дуже високому рівні, де хотілось би взяти участь мабуть чи не кожному артисту. Безумовно, це хороший досвід та величезна сходинка в кар’єрі співаків, тому й потрапляють туди дуже сильні виконавці. Там показують не тільки сильний голос та хорошу пісню, а й шоу. За Джамалу та Україну дуже рада, була впевнена в її перемозі. Часто говорять, що це політичне шоу, не можу заперечити, доля правди в цьому є, це видно з голосувань усіх країн. Та в даному випадку переможна пісня Джамали показує не тільки історію народу, а й неперевершене виконання, техніку та унікальний голос.

Сергій Чегеварченко, “Dash”

Чегеварченко
По-перше, хочу привітати Джамалу із заслуженою перемогою, а точніше, визнанням її таланту та, що найголовніше, усвідомленням Європою нагальної критичної ситуації з Кримом! У свою чергу цей результат стає викликом для всіх нас у площині засвідчення тези “Україна – Європейська держава” і, насамперед, у культурному плані. Щодо самого конкурсу Євробачення, то складно заперечити, що це дійсно дуже масштабне й видовищне шоу, хоч і політизоване. Останнє ж, на мою думку, гірше за попсову складову.

Мяч Дредбол, “ВорсТ”

tEEH_3iS_nc
Як на мене, Євробачення – це відверта маячня серед мільйонів нічим не виразних поп-співаків. Дуже рідко там можна побачити щось справді колоритне і нестандартне, як от Лорді, або Кончіта Вюрст(це просто ппц). От тільки одні взяли якісним хард-н-хеві, а це вкотре довело, що народ задовбався слухати попсові мотивчики, й рокешник усе розрулив. А те опудало Вюрст – то все довбана толерастія. Якби не виграло те співаюче, то почали б звинувачувати організаторів в упередженому ставленні й гендерній нерівності. Я б уже давно закрив цей конкурс.
А щодо Джамали, то я хоч не дивився конкурс, але відверто вболівав, бо це одна з небагатьох співачок, яке не карбує себе під заяложений ПОП-формат. Тим паче, з правдиво-історичною піснею, яка в результаті достукалаася до свідомості журі й глядачів. Джамала – молодчинка. От тільки ми не враховуємо того, що дуже багато країн відмовляються брати в Євробаченні участь, бо це дорого, нерентабельно і втрачає актуальність, а потім знову погоджуються. Тепер наші можновладці й керівники країни наживуться на цьому без будь-яких прикриттів, попіднімають ціни перед напливом туристів, добудують свої замки і скажуть, що це все витрати на організацію концертів. А ціни назад не падають, ніколи! Єдиним плюсом може бути те, що це може прискорити припинення війни в Україні, бо не всі держави захочуть відпускати своїх громадян, ризикуючи їхнім життям. Хоча я, як і кожен українець, хочу, щоб вона припинилася значно швидше, і не через співочий конкурс, а з нашою перемогою.

Сергій Мартинюк, “Фіолет”

5TP9Kx9GgwM

Я спокійно ставлюся до Євробачення, без крайніх емоцій. У випадку з Джамалою – це суттєвий плюс до зовнішнього іміджу України в світі. І якби мені випала брати участь у подібному, я б це розглядав виключно з позицій популяризації власної музики.

Автор:Роман Мельник