Заплющ очі – поринь у безумство!

0

Трохи більше, як два тижні тому, а саме 30 серпня, у світ вийшла нова робота миколаївського гурту «Eternal Decline» із назвою «Insanity».

Як відомо, «стрічають по одежці…» і слід зазначити, що ця так звана одежка, тобто обкладинка синглу, робить свою справу – привертає увагу потенційного слухача своєю загадковістю, оригінальністю та естетичністю. Тому величезний плюс дизайнеру, яким до речі є Меир Лански.

 «Eternal Decline» став впізнаваним серед слухачів української рок-сцени після виходу EP “Last Of Sorrows” минулоріч. Як бачимо, на цьому хлопці зупинятися не планують, про що свідчить новий трек, записаний на студії «Grand Wave» з участю вокаліста гурту «EVO» Діми Тєлєгіна. Композиція тішить шанувальників неймовірними гітарними рифами та дуже якісними в технічному плані ударними (за що ще один плюсик драмеру особисто від мене). І ось настає момент, коли в це все вривається яскравий букет екстрим-вокалу в поєднанні з чистим мелодійним та незначні вклинення електронної музики, яка безумовно лише доповняє загальну картинку, і ця безумна суміш просто вибухає прямо всередині тебе, накриваючи вибуховою хвилею все навколо.

Що стосується тематики треку, то це щось на кшталт замальовки того стану людини, коли вона переосмислює все своє життя, будучи на грані безумства, розуміє, що все, що вона робила і думала до цього – це ніщо і ось та межа, на якій треба щось змінити, зробити правильний вибір. Символічно, що ось такий період буває в житті практично кожного, але нажаль не всі можуть вибрати правильний шлях.

Загалом, композиція вийшла доволі якісною, цікавою та здатною вкотре довести, що українські виконавці з кожним роком стають все більш технічними, драйвовими, сміливими та стійкими на шляху до своєї мети. І нам залишається лише підтримувати їх в цьому, тому бажаємо хлопцям творчих успіхів, а ти, так, саме ти…люби українське і не бійся хоч іноді ставати безумцем, щоб потім знайти свій шлях і зробити правильний вибір.

Автор: Ксен Даркнесс


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Стоунер-напрям в Україні

Стоунер-музика та її напрямки за останні декілька років стали захоплювати простори в плейлистах абсолютно різних слухачів. Засновники жанру, як і їх послідовники, часто говорять про ...