DETACH випустили «Afterglow» – нову пісню про війну із собою

0

Прем’єра треку відбулася на сторінці альтернативного рок-гурту в соцмережі «Вконтакте» 11 травня – рівно за два місяці після його першого публічного виконання на сцені київського клубу Sentrum.

«Afterglow» – це драйв і протест. Це крик душі й вибух свідомості. Особливо контрастно пісня звучить у порівнянні з останнім презентованим треком «Distance», із яким DETACH виступали на національному відборі «Євробачення 2017». У той час, коли «Distance» – лірична композиція про любов і, можна сказати, найпопсовіша пісня в репертуарі гурту, «Afterglow» звучить важко і яскраво відображає характер рокерів. «Afterglow» і є DETACH.
Як вже було зазначено вище, «Afterglow» – це пісня про війну із собою. Ми ніби чуємо людину, яка заплуталась. Вона потрапила до власного пекла, залишившись один на один зі своїми демонами. Їй хочеться позбутися болю, що лежить тягарем на дні її свідомості, але нікому вилити душу. Тому людина озлоблюється на світ, вона розчаровується і проклинає його, втрачаючи віру в хороше. Трек вчить нас, що ніколи не потрібно опускати руки, а за власне життя ми маємо боротися, виривати щастя зубами й ніколи не руйнувати власну долю та життя людей, що нас оточують. Текст пісні дуже похмурий, проте сенс, на жаль, буде знайомий багатьом.
«Afterglow» – трек про те, як погане часто вбиває хороше. Мені здається, доки ми його писали, я сам наче згорів і повстав з попелу… Кожен почує в «Afterglow» щось своє, важливо, щоб, прослухавши його, люди замислилися над своїм світом. І подумали про те, як цей самий світ зробити кращим, а не чужий світ – гіршим», – коментує фронтмен гурту DETACH Олексій Веренчик.
Сингл увійде до нового альбому гурту, точна дата виходу якого поки невідома. Авторами «Afterglow», як і всіх композицій з творчого доробку DETACH, є самі музиканти. Робота над треком продовжувалася більше року, хлопці також планують відзняти на нього кліп.
«Написання музики – це творчий процес. Його неможливо контролювати. Так, пісню «Afterglow» ми почали писати ще рік тому, але потім почалися літні фестивалі, «Х-фактор», і саме цей трек відійшов на задній план. Зараз ми зрозуміли, що хочемо поділитися з вами саме такою музикою, і знову взялися за неї», – говорить Олексій.
Скоро DETACH обіцяють порадувати фанів ще важчим треком, а «Afterglow» можна буде почути на великій сцені вже в червні. Цього року гурт заявлений на головних сценах майже всіх топових українських літніх фестивалів, найближчим з яких стане столичний «Atlas Weekend». Також нещодавно DETACH оголосили, що виступатимуть разом із гуртом Evanescence 26 червня в Києві.

 

Офіційний сайт гурту Detach: http://www.detachmusic.com

Фейсбук: https://facebook.com/detachmusic/

YouTube: https://m.youtube.com/#/user/deTachKIEV

Автор: Анастасія Пекарська


-deTach-afterglow

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Lady In Rock.То, чему стоит поучиться.

Можно долго ныть о том, что «украинская андеграунд сцена» никому не нужна и что за бугром и музло круче, и орги ответственнее, и концерты лучше, ...