Що є натхненням для тих, хто надихає інших ? Частина 1

0

Тема цієї статті не виникла на “пустому місці ”. Мені завжди було цікаво, що надихало музикантів на творчість і хто був (чи може і зараз є) їхніми музичними кумирами. З цим простим питанням я звернувся до учасників відомих українських гуртів і отримав різноманітні відповіді. Які? Читайте далі.

Мяч Дредбол,“Ворст”

tEEH_3iS_nc

Все почалося з того, що я захотів зробити дреди, і чувак, який мені їх робив, шукав у свій гурт другого вокаліста. Запропонував мені, а я, будучи “зеленим” в андеграундному рівненському рок-русі, погодився, адже це був новий досвід. А музика була постійно зі мною: таке враження, що я її вічно слухаю. Але “батьки” для мене і найкраща група – це Корн!)))

 

Александр Карданов, менеджер гуртів “Jinjer” ” Space of Variations”

карданов

У вже далекому 2009-му я побачив живий виступ Jinjer та ще кількох гуртів у Донецьку. З того часу все моє життя пішло шляхом музики. Я завжди дуже хотів, щоб андеграунд України переріс в масштабну індустрію як в нашій країні, так і за її межами. Мені сильно пощастило, що зірки зійшлися необхідним чином я я став одним з тих щасливчиків, які займаються набільш улюбленою справою у світі. А щодо натхнення, то я постійно заряджаюся від наших якісних колективів. Почуєш чи побачиш гідний реліз – і одразу хочеться працювати старанніше)))

 

Макс Стадник,“Detach”

Стадник

Колись батько сказав, що я ніколи не зможу зіграти Nothing Else Matters. Це стало чудовим стимулом і через рік я виконав цю пісню йому на День народження. Ось так правильні батьки стимулюють до правильних захоплень.Зараз мене надихають команди, які не бояться експериментувати зі звучанням, стилистікою, шоу. Дуже круті хлопці з Nothing More, Now and On Earth, Panic! at the disco, A Day to Remember.

 

Артур Черчик, “Санмай”

черчик

Насправді все було просто – з підліткового віку почав захоплюватися рок-музикою, а згодом з’явився доступ до музичних інструментів, і тоді стало цікаво грати те, що слухав. Потрохи це захоплення переросло в серйозну справу.Точно пам’ятаю, що дивився багато концертів у період, коли думав над, тим який інструмент обрати для свого подальшого розвитку, оскільки спочатку займався на кількох. Це були виступи Motley Crue, Red Hot Chili Peppers. Думаю це теж наклало відбиток на вибір, бо у цих гуртів ключовими фігурами все ж є бас-гітаристи.

 

Льоша Дивачевський, “Farinhate”

дивачевський

Поштовхом стала наша дружба і бажання робити щось спільне. Виконавці, які нас надихали, були в кожного різні. У гітариста особливо виділявся Buckethead =)). Ніхто з нас не був обмежений строго одним стилем. В більшості нам подобалися банди, які грали в стилі alternative metal =)))

 

Наталочка Чабан, “Хочу Ще”

чабан

У мене все просто було) Відколи себе пам’ятаю, уявляла, що буду співачкою. Хрещена мама записала мене в музичну школу і навчила грати на фортепіано, цим самим підштовхнула вроджену любов до музики) Стосовно музичних виконавців, то я слухаю різні жанри, проте не можу сказати, що мене надихає хтось окрім свого гурту. Ми не намагаємось бути подібним на когось, а творимо своє

 

Сергій Случак , “К402”

случак

Мене надихнуло сидіння в гуртожитку і небажання робити всілякі курсові і домашні завдання.
Я слухав і слухаю музику тоннами, тому не можу виділити когось окремого.

 

Женя Бондаренко, “Женя Скрудж”

бондаренко

Мене надихнула сама музика та всі її прояви. Я з дитинства (років з 7) почав займатися музикою.
Також надихнуло те, що за допомогою музики можна висловити свою пристрасть, ненависть і любов

 

Рама Вишес, “Проти Течії”

рама вишес

На творчість надихнула, мабуть, необхідність якось висловити те, що накопичувалося в моїй підлітковій голові. Цим всім треба було з кимось поділитися, інакше я б просто з’їхав з глузду. А Рок – це найкращий спосіб висловити такі думки.Першим гуртом, який зніс мені дах, був RAMMSTEIN, потім Аліса в”їлася в мою підсвідомість (до речі, зараз я принципово перестав її слухати).

Вова Коваль, “Affecting Dissent”

коваль

Ріс я у великій сім’ї, де всі слухали цю божественну музику. У віці приблизно 5 років я вперше почув важку музику і, як би це банально не звучало, не тільки вухами. А почалося все з мого батька, у якого стіни кімнати були обклеєні плакатами тогочасних гуртів-монстрів, кількість вінілу вражала не менше! Саме він підсадив на цю музику свого першого сина, за сумісництвом мого старшого брата, та двох старших сестричок. Я був останньою ланкою в цьому ланцюзі, яка, без сумніву, була одним цілим з іншими, за що я йому нескінченно вдячний! Як зараз пам’ятаю моменти, коли вони вмикали касетник, запихали касету і дико «тащились» від якісного металу Ще тоді на підсвідомому рівні я напевне зрозумів, що ця музика стане моєю дорогою
На даний момент надихають досить багато гуртів, переважно які грають сучасніші стилі металу. Виділити якісь певні команди важко; все, що можу назвати, то це стилі: groove metal, nu metal, alternative metal, progressive metalcore, deathcore, mathcore, djent та інш. Крім всіх вищезгаданих жанрів надихають зовсім інші стилі музики: old school hip hop, trip hop, wave, ambient..

Микола Лузан “Cheeky Cats”

лузан

Я музикою займався ще з садочку, тобто вона завжди була зі мною! Грав на багатьох музичних інструментах. Але так склалося, що вибрав гітару. Чимось вона мене тоді зачепила. Коли почав грати в Тінь Сонця, ще в кінці 2010, то слухав тоді більше важкої музики, ніж зараз. Rammstein, AC/DC, Motley Crue, Godsmack, Nirvana просто розривали мене на шматки! Але з часом смаки і вподобання змінювалися. Тепер я граю поп-рок, рок-н-рол! Дуже люблю блюз. Звісно, його елементи можна знайти в рок-музиці. Набридло трусити головою, хочеться чогось трохи спокійнішого:Океан Ельзи, Oasis, Eric Clapton, B.B. King, Joe Cocker, No Doubt, Maroon 5.

Андрій Мицак, ”No limits ”

мицак

Мій батько музикант, тому те, що я стану музикантом, стало зрозуміло після мого народження. Завдяки батькові виріс на музиці Братів Гадюкіних, Тhe Rolling Stones, Тhe Beatles – список можна продовжувати до нескінченності))))

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Інтерв’ю -deTach-

Сьогодні ми будемо спілкуватися з вокалістом Київського рок гурту «Detach» – хлопці грають з 2010 року. Музичний напрямок -alternative . За перший рік існування відбувся ...