Cheshires-Супермінор

0

Наприкінці березня, одеський гурт Cheshires представив світу свій четвертий альбом “Супермінор”.

Ця пластинка контрастує з попередньою альбомною роботою гурту Mea Maxima, мелодійною та акустичною, своїм більш важчим на суворим звучанням. Супермінор – це пісні про життя, кохання, про очікування та розчарування. Це єдине ціле, кожна пісня – нова історія одного бентежного життя. Важко обрати одну композицію та занести її до ряду улюблених. Слухаєш по черзі увесь альбом, одну за одною, та отримуєш перед очима цілісну картину.

Такий ефект досягається, насамперед, поєднанням якісної студійної роботи з нашаруванням сильних, продуманих текстів та точних, зрозумілих образів.

Підготовка до запису альбому тривала кілька років. Здається, саме час дав можливість досягти того результату, який ми з вами чуємо. Cheshires змогли розкрити безліч тем, близьких кожному з нас. Альбом наштовхує слухачів на пошук чогось прекрасного у буденності, змушує замислитися над тим, що відбувається у суспільстві, країні та у власній душі.

Говорячи про «Супермінор» та самих музикантів, зазначимо, що, окрім гарного студійника, до нього записано три, не менш цікаві та якісні, відео на пісні “Кардиодрама”, “Пока ты спал” і “Снег”. Останній, кліп на пісню “Снег”, було презентовано 16 березня, і він одразу ж увійшов до кращих відео кліпів тижня за версією Karabas.Live.

Нагадаємо, що Cheshires родом із сонячного міста Одеса. Історія гурту розпочинається з 2004 року. У 2006 році гурт записав свій перший студійний альбом. Після цього продовжилися творчі пошуки власного сценічного “я”. Але, здається, у альбомі «Супермінор» музиканти постають перед слухачами саме такими, якими вони хотіли себе бачити.

Склад гурту:

Вадим Казаков – вокал;

Максим Денисенко – гітара;

Александр Носенко – бас;

Влад Олейник – ударні.

 

Гурт в ВК: https://vk.com/cheshiresofficial

Офіційний сайт: http://cheshiresofficial.com/

Придбати альбом:

iTunes: https://itun.es/ua/nZAgib
Google Play: https://goo.gl/clJcXS
Bandcamp: https://goo.gl/1yYzWw

Автор: Анна Бабіч


CHESHIRES

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Курс на міжпланетну подорож

«Коли знаєш, чого хочеш, кожна деталь у твоєму житті має значення. Коли знаєш, чого вартий, обираєш найкраще. Коли щось любиш, вчишся цінувати, бо ж тільки ...