"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

“Біллі Мілліґан Бенд” заспівали про еміграцію та ознайомили з новим звучанням

Pz8BkoIlL1M

На своїй офіційній сторінці у Facebook гурт повідомив про завершення роботи над третім альбомом та оприлюднив перший сингл з нього. Ранньою пташкою стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Причиною, у зв’язку з якою гурт зробив реліз цього треку першим і саме зараз, стала шалена увага до питання еміграції у Twitter та Facebook.

«Мережею шириться хештег #ВоздухЭмиграции, і ми не могли залишитись осторонь цього питання. Особисто для мене тема, яка піднімається  в “Іноземцях”, болить. Пісня написана мною ще 2010 року в Барселоні, але я не бачив у громадськості готовності її прийняти, тому відкладав її аранжування та реліз. І от, схоже, прийшов час», – прокоментував вихід синглу фронтмен гурту Макс Прудеус.

“Біллі Мілліґан Бенд” є абсолютно унікальним явищем в історії музики, адже гурт не дає двох однакових концертів та кардинально змінює звучання у кожному новому альбомі. Автором пісень є Макс Прудеус, аранжування ж створює колективний розум “Біллі Мілліґан Бенд”, тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті.

Нагадаємо, що гурт названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Згідно із діагнозами лікарів у свідомості американця Уільяма Мілліґана жили аж 24 різні особи.

2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» випустив першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові”, яка характеризується качовими електрогітарними рифами у виконанні Єгора Акулова та по саунду нагадує американський гітарний рок, який грають Audioslave та RHCP. Окрім стандартного для рок-команд квартету (вокал, гітара, бас та барабани) на цьому диску можна почути віолончель, трубу, саксофон та тромбон. Усі інструменти та ефекти до кожної пісні записувалися наживо.

2016 року виходить другий альбом «Біллі Мілліґан Бенд», який кияни назвали “Хворий на Любов”. Ця акустична платівка повністю присвячена темі кохання. У часи, коли Україна захлиналася від протиріч та ненависті, музиканти нагадували про вічні речі, які часто забуваються у шквалі емоцій та агресії. Саунд альбому побудований навколо рояльних партій Дмитра Рижакова. Перкуссії для платівки записав Орхан Агабейлі, а на віолончелі зіграла Жанна Марчинська. Окрім класичних інструментів на диску можна також почути бітбокс. Після виходу платівки музиканти дали кілька сольних концертів у столичних театрах, під час яких переплели свою музику із психологією та філософією. Так за піснями гурту закріплюється назва «п’єси», а стиль команди починають називати «інтелектуальним арт-роком».

2017 року планується вихід третьої студійної роботи гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Музиканти вже повідомили, що вона називатиметься «Радіопасивність». До неї увійдуть вже добре відомі столичним фанам «Іноземці», «Порох» та «Кожному своє». Також гурт обіцяє дотримуватися традицій проекту та знову кардинально змінити своє звучання. Третій альбом разом із Максом Прудеусом створювали клавішник Андрій Орищенко та бек-вокалістка Любов Бобир. Звук нового диску «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяє бути ближчим до експериментального року.

Нову пісню “Іноземці” можна переглянути на youtube тут:

Першу та другу платівки можна завантажити з офіційного сайту гурту: http://billymilliganband.com/

За новинами гурту можна слідкувати тут:

Facebook: https://www.facebook.com/billymilliganband

ВКонтакте: http://vk.com/billymilliganfangroup

YouTube: https://www.youtube.com/user/billymilliganband

SoundCloud: https://soundcloud.com/billy-milligan-band