Найкращі україномовні гурти 2016 року

0

Минув ще один рік українського року, який запам’ятається нам гучними релізами, літніми фестивалями, новими піснями та цікавими кліпами улюблених гуртів. 2016 був багатим на “свіжину”, з’явились молоді гурти, нові постаті української музики. Старі, в свою чергу, порадували шанувальників новоспеченим матеріалом. Тож підійшов час відзначити найкращі україномовні гурти цього року.

v7dcbbaalyg

Vivienne Mort – за душевний ЕР «Rosa», низку якісно відіграних літніх, осінніх концертів та концертів за кордоном, загадковий кліп «Пташечка» та плідну роботу протягом усього року.
Гурт радує своїх слухачів не перший рік підряд, тому чекаємо з нетерпінням новин від Vivienne Mort в 2017 році.

zhm8a38lllu
ПНД – за народження альбому «Про Любов», повноцінне повернення на сцену Василя Прозорова, повного сили і тепер вже світлої енергії. Маємо надію, що гурт не збавить обертів, і наступного року залишить такі ж відгуки відвідувачів літніх фестивалів, як і в 2016.

39wayrdsd_k
OMANA – у листопаді гурт Олексія Богомольного видав реліз з шести пісень під назвою «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса». Неймовірний драйв платівки зачепить кожного, хто послухає бодай дві-три композиції.

gs-wtz5trhk
Mindstone – за темну лірику, відкриту та глибоку печаль платівки «Відшукали мене». Гурт виник у листопаді 2016 року як проект талановитих музикантів Олексія Сидоренка (Megamass), Сергія Нестеренка (АННА) та Жені Мантуліна (Jinjer). Чи буде гурт давати концерти – невідомо, але платівка, безперечно, стала однією з найкращих у 2016 році.
r0cim3curye
SKINHATE – за реліз, сповнений ненавистю та правдою під назвою “НеЯкУсі”.”Динозаври” українського хардкору ще мають порох в порохівницях, і музичний рік, проведений «скінами», це довів.
Також слід подякувати хлопцям за вірність і повноту свого стилю написання композицій. Єдине, чого хочеться побажати – наступний реліз хочеться чекати не так довго.

ce6vnxvtwy4

Біллі Міліган Бенд – за мелодійну лірику альбому “Хворий на любов”. Платівка, видана в найхолодніший місяць року, залишила по собі гарячий слід кохання та романтичну теплоту.
Кияни радують різноманіттям стилів, і кожна нова платівка відрізняється від попередньої. Що буде наступного разу? Можливо, побачимо в новому році?

w1uzxpal1dy

Татухи Вмикача – за нецензурні тексти з гумористичним відтінком та все ще дихаючий рівненський punk rock від Льохи Казанцева.
Так, punk помер ще на початку 90-х. Але рівненські рокери – це “єгипетські піраміди” (прости, Боже) аморального стилю на теренах нашої неньки, що дихають до нашого часу. Наснаги вам в наступному році.

2xeinuwxgt4
Антитіла – за наполегливу та нелегку роботу в 2016 році, який закінчився для хлопців довгоочікуваним виходом платівки «Сонце». Наступного року гурт збирається в тур на його підтримку, а за плечима – рік, під час якого вони підкорили вершину популярності в Україні.

agjjlfwsvag
O.TORVALD – за реліз «#нашілюдивсюди». Женя Галич та його драйвовий гурт поставили акценти на електроніку в поєднанні з текстами, близькими молоді, й не прогадали – хлопці відправились у всеукраїнський тур, що скаладється з 22 концертів. Коротко кажучи, O.TORVALD зробив найкращий подарунок до Нового року своїм шанувальникам та плідно провів рік, що минає.

hyjszrntpf8

І, на кінець, особлива відзнака. Сергій “KNOB” Любинський. Ми не могли не помітити його роботу в “REVET SOUND”. Саме його студія породила найкращі альбоми та пісні цього року, починаючи з композиції Hardkiss «Helpless» для Євробачення та закінчуючи альбомом «Rosa» вищезгаданих Vivienne Mort. Дякуємо за музику, яка лунає в наших вухах і бажаємо плідного 2017!

Автор: Андрій Микитенко


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Jinjer: тур продовжується

Всім-всім-всім шанувальникам справжнього українського металу, нестримного драйву та шаленої енергії! Нестримна, вона лунає зі сцен багатьох міст нашої країни, розпиляючись над сотнями вірних слухачів. Чому?..Де?..Як?.. ...