Новий трек від гурту Анна – Ненаситні.

0

АННА повертається! Після довгої перерви, яку важко переживали фанати, 15 листопада 2015 року відбулася подія на яку всі давно очікували, один з культових українських альтернативних гуртів АННА анонсував свою нову студійну роботу, сингл під назвою “Ненаситні”, який є передвісником майбутнього EP, яке швидше за все отримає одну з треком назву.

Запис проходив на студії Revet Sound, під керівництвом продюсера Сергія Любинського, автором тексту виступив гітарист Сергій Нестеренко. Нагадаємо, що 2013 гурт оголосив про розпад, через конфліктні питання у гурті. Фанати чекали на об’єднання гурту та продовження роботи над обіцяним новим альбомом протягом двох довгих років і таки, за подарунком долі, дочекались. 25 квітня, на фестивалі Завантаженням гурт знов вийшов на сцену і порвав всіх своїми хітами.

Першими, хто зміг оцінити плід роботи возз’єднання улюбленого колективу, були відвідувачі сольного концерту Анни у Київі. Тоді вони вперше заспівали “Ненаситні” зі сцени. Аж через декілька місяців після цього виходить у світ така бажана студійна версія. Після випуску трек загалом отримав позитивні відгуки слухачів. Найбільше засмутило те, що гурт випустить лише EP, замість так давно жаданого прихильниками 4 альбому. Але маємо, що маємо, колектив має право сам вирішувати як йому доносити свою творчість до людей.

В цілому сингл, залишає по собі приємні враження, це класичний АННІвський твір, в якому за оцінками фанатів можна помітити поєднання найкращих характеристик різних альбомів з трохи зміненим, більш мелодійнішим, звуком, ліричним приспівом, джазовими відступами на початку і в кінці. Загалом це якісний фірмовий звук який вартий уваги меломанів. Прихильники з нетерпінням чекають наступного творіння гурту і порівняти її з теперішньою, щоб краще зрозуміти в якому напрямку рухається гурт.

Музиканти обіцяють в найближчий час оприлюднити дату виходу нового синглу робота над яким на даний момент в самому розпалі. Окрім випуску “Ненаситних” АННА готує анонс першої частини TripleTour Nenasytni, в кінці грудня. В рамках нього, музиканти відвідають з великими сольними концертами три міста України. Отже, чекаємо…

Автор: Микола Вітвіцький


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Інтерв’ю з гуртом The Waiting Room

В Україні, останнім часом, не часто з’являються нові гурти. Час тяжкий, як і в психологічному плані, так і в матеріальному. Та хіба творчу людину можливо ...