На струнах душі

0

Музика. Вона – панацея якщо не від усіх, то від багатьох моральних і навіть фізичних страждань. Не дарма ж учені прийшли до висновку, що при прослуховуванні музики виділяються серотонін і ендорфін – гормони щастя. Особливо, коли пісня грає в унісон із душею. Не мелодія, а саме пісня.

Слова, обрамлені музикою, сприймаються більш глибоко, образно.

Скільки всього можна сказати всього однією піснею! ..

Масштаби просто безмежні, в той час як люди просто недооцінють звичайних речей. А приклади, між іншим, можна побачити чи не щодня.

Зближуються люди, чи віддаляються – все-одно музику у них не відняти, На весільній церимонії, чи при довгих розлуках. Навіть в останню путь проводжають під музику.

Окремо хочеться відзначити тих людей, які пишуть ці самі мелодії, і звичайно ж, слова.

Не завжди в риму, не завжди красиво, але іноді так правдиво, що диву даєшся. І розумієш, скільки у світі ще щасливих, таких цікавих душ, які могли заблукати у власних думках.

Хто мав сміливість голосно заявити про себе – той може собою пишатися. Адже його думки і слова грають в навушниках якщо не у мільйонів, то у тисяч самотніх, щасливих, самих різних людей.

А хтось може дарувати щастя навіть “локалізувавши” його до приміщення маленької квартири і гітари в руках.

І розмір дарованих емоцій залежить від багатьох чинників, але байдужим ніяк не залишитися. Як же приємно мати таку людину, з якою можна просто мовчки послухати музику і ЗРОЗУМІТИ ВСЕ.

Щоб це ВСЕ не значило.

Аби не вигадувати непотрібних тем для відволікання очей, лише б заповнити ці паузи, які так недоречно затрималися … Іноді просто потрібно бути “на одній хвилі” не тільки в якихось вищих сенсах, але і просто мати можливість отримати схожі емоції при прослуховуванні однієї і тієї ж пісні.

“Шерлоки” зазвичай пропускають одну дуже важливу деталь, коли хочуть щось дізнатися про людину.

Замість того, щоб заново “вигадувати велосипед”, їм достатньо було б просто послухати кілька пісень цікавої їм людини. Вслухатися в слова, в ритм, в усі супутні звуки. Адже це схоже на розкриту книгу!

Якщо музика супроводжує людину всюди, то вона буде вибирати щось виключно “своє”, аби оточити себе “своєю атмосферою” у будь-якому місті. Моральний і душевний комфорт дуже важливий. А так як музика – надбання загальне, (на відміну від тієї ж душі), то зазирнути в глибини людської свідомості у щоденному житті може будь-хто.

Автор: Вікторія Біла


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні