Гурт Буревій. Сонце у кігтях орла!

Буревій – блек-метал команда зі Львова, з дівчиною на вокалі. У 2013 році вони презентували демку “Помсти Лють Несамовита”. І ось вже два роки фани слухняно чекають повноформатний альбом. Бо є що чекати, насправді.

Зі стилістичної точки зору демка – технічний блек-метал з андерґраундно-сируватим звуком (маю надію, музиканти збережуть його на повноформатнику). Насичена бласт-бітами ритм-секція відзначена приємними змінами темпу і влучним використанням бас-бочки. Гітарні партії також технічні, вони доповнюють музику дзижчанням тремоло, хриплими соло-мелодіями й гримкотливими риффами.

Найбільше у демці мені сподобався вокал: високий жіночий скрімінґ світловолосої валькірії на ймення Біла Лють. Вона то ричить, як ведмедиця, що обороняє своїх дітей, то волає, як поранена вовчиця. Насправді, незважаючи на недолугі порівняння, я хотів зауважити емоційність вокалу, багатство екстремального тембру. Своїм голосом Біла Лють передає і відчай від загибелі свого роду, і бажання боротись до кінця, і надію на колишню велич, і депресивні думки Сутінків Богів.

Також на альбомі є чоловічий вокал, він з’являється на наполовину акустичній “Ой, Полечко, Поле” (друга половина – жорстке блек-металічне рубилово), виконує бек-партію у “Земле наша, земле” та інколи з’являється на приспівах блек-металічних треків. Органічно вплітаючись у сирувате місиво гітарних партій, він не шкодить метал-музиці, звучить не попсово, а атмосферно-байдужо, трохи схожий за манерою чистого співу на Кроду.

Зрештою, Буревій дебютували вдало. Хоча п’ять треків – це замало для творчого потенціалу гурту, але я вірю, що зрештою ми дочекаємося альбому, ну а поки що нам залишається слухати та милуватися радикальною НСБМ-лірикою з демо:

Боляче глянуть,
Та дух наш не спить!
Від серця до сонця здійнявся на мить
Погляд безстрашний;
Й переможним маршем
Рушило військо за Сваргою…
Адже нам світить сонце у кігтях орла!
Сонце у кігтях орла!

Автор: Брунатний


Буревій

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Взрив емоцій на Tower Fest vol-2 у Вінниці!

Я хочу зіграти з вами в гру. Загадка: що спільного у початку осені і початку зими у Вінниці цього року? Вочевидь, відгадають лише обізнані у ...