"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.
МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.
Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
The Beatles Story

Рок-музеї світу

 

За півсторіччя свого існування, рок-культура встигла накопичити колосальний обсяг подій, легенд і артефактів, тому виникла необхідність створити музеї, які будуть знайомити наступні покоління рокерів з історією своїх кумирів. В світі існує багато чудових музеїв та експозицій, присвячених рок-музиці та рок-музикантам, але ми спробували відібрати десятку найбільш цікавих та незвичайних.

Rock and Roll Hall of Famе

Rock and Roll Hall of Famе

Клівленд у штаті Огайо відомий на увесь світ завдяки Залі Слави Рок-н-ролу, в якій містяться безцінні артефакти зірок першої величини. Тут виставлені музичні інструменті, сценічні костюми, унікальні записи, тексти пісень, написані рукою авторів, фото, та навіть автомобілі легендарних рокерів. Окрім величезної експозиції предметів, пов’язаних з рок-музикою, тут можна знайти відбитки долонь та підписи учасників Зали Слави, кількість яких збільшується кожного року. Потрапити до цього списку важко навіть для дуже відомих музикантів, і зазвичай, на честь кожного такого нового артиста влаштовують грандіозне музичне шоу.
Це безумовно головний храм рок-н-ролу в світі, тому перебуваючи в США, обов’язково відвідайте його. Навіть сама будівля музею вражає, адже це семиповерхова скляна піраміда на березі озера Ері, навколо якої розташована колекція величезних бетонних гітар з ексклюзивною аерографією.

Fender History Museum

Fender History Museum

Музей знаходиться в штаб-квартирі легендарної фірми-виробника гітар Fender, у місті Корона, Каліфорнія. Колекція містить величезну кількість автентичних інструментів та устаткування, на яких грали найвидатніші гітаристи року, від Єріка Клептона до Курта Кобейна. Також тут зберігається безцінний експонат – перший прототип гітари Telecaster, яка відкрила еру рок-н-ролу, винайдений Лео Фендером наприкінці сорокових років минулого століття. Окрім музею, ви можете відвідати екскурсію на фабрику Fender і власними очима побачити як в руках майстрів просте дерево перетворюється на досконалі музичні інструменті.

The Beatles Story

The Beatles Story

Цей музей присвячений легендарним The Beatles розташований в доках їх рідного міста Ліверпуль. Головною «фішкою» місцевої експозиції є повністю відтворений славетний Cavern Club, в якому The Beatles давали свої перші концерти. Окрім музею Ліверпульської четвірки, в доках міститься ще багато цікавого, адже нині вони цілком перетворені на арт-центр, а самі будівлі є унікальною пам’яткою архітектури.

Музей The Beatles Колі Васіна

Музей The Beatles Колі Васіна

В північній столиці Росії розташований інший незвичайний музей, який заснував головний радянський бітломан Коля Васін. Особистість відома та неоднозначна, тому і музей вийшов досить незвичайний, розташований в помешканні самого Колі. Тут містяться речі пов’язані не стільки з самою групою, скільки з історію підпільної бітломанії та рок-культури в СРСР. Особлива атмосфера гарантована!

Victoria and Albert Museum

Victoria and Albert Museum

Цей найбільший музей мистецтва та дизайну в світі знаходиться в Лондоні та названий на честь британської королеви та її чоловіка. Значна частина музею відведена експозиції Pop and Rock Music, в якій можна побачити багато цікавого. Наприклад, як вам історія перевтілень легендарного логотипу Rolling Stones «Lips and Tongue», зібрання найкращих високохудожніх рок-афіш Лондону або колекція потрощених гітар Піта Таушенда із The Who? До того-ж квиток дає вам доступ до всього музею, на огляд якого може не вистачити навіть цілого дня.

EMP Museum

EMP Museum

Ще один багатопрофільний музей популярної культури, в якому значну увагу приділено рок-музиці. ЕРМ (Experience Music Project) відкритий співзасновником Microsoft Полом Аленом у 2000 році, а вхід но нього абсолютно безкоштовний. Це надзвичайне місце, набагато більше ніж просто музей, адже тут проходять такі події як Фестиваль наукової фантастики або фінали конкурсу Battle of the Bands. ЕМР розташований в Сіетлі, тому центральне місце в експозиції займає група Nirvana, яка прославила місто на весь світ.

Munich Rockmuseum

Munich Rockmuseum

В німецькому Мюнхені знаходиться найвищий рок-музей в світі. На рівні 290 метрів над землею ви можете не тільки оглянути колекцію особистих речей та автографів рок-зірок, але і помилуватись захопливою панорамою старовинного міста. Окрім виставок, в музеї проходять концерти, і навіть покази тематичних фільмів.

Danmarks Rockmuseum

Danmarks Rockmuseum

В столиці Данії Копенгагені розташований чудовий музей, який висвітлює всю історію рок-музики від 50-х років до сьогодення. В цій ультра-модерновій споруді окрім музею міститься також студія звукозапису, де відвідувачі мають унікальну можливість спробувати свої сили записавши власну кавер-версію одного з рок-хітів минулого.

Madame Tussaud's Rock Circus

Madame Tussaud’s Rock Circus

В будівлі London Pavilion посеред британської столиці розташована рок-філія всесвітньо-відомого музею воскових фігур Мадам Тюссо. В експозиції містяться воскові «клони» таких людей як: Mick Jagger, The Beatles, Janis Joplin, Bruce Springsteen, Elvis Presley, Bob Dylan, David Bowie, Elton John, Jimi Hendrix, Madonna, Michael Jackson та ще величезної кількості славетних музикантів. Побачити іх разом ви не зможете в жодному іншому місці на планеті.

Who Shot Rock & Roll

Who Shot Rock & Roll

Це не музей, а величезна виставка унікальних фотографій, присвячених історії рок-н-ролу, яка пересувається по всьому світу від Аляски до Нової Зеландії. Ці фотографії відкривають нам рок-культуру з обох боків, тому-що багато з них зроблені в гримерках, оселях та студіях, в яких зіркові рокери являться перед нами звичайними людьми. Враховуючи подорожуючий формат виставки, не виключено, що колись вона завітає і до України.

Автор: Frosby