Гурт Skystation з роботою «Незламні»

0

За більше ніж три роки свого існування, запорізький гурт «Skystation» зумів закріпитись своїми піснями у плеєрах багатьох слухачів як в Україні, так і за кордоном, але, що найбільш важливо, віднайшли свій власний стиль та своє «я». Їх музика звучить у стилі «Grunge» та «Garage Rock». За увесь цей час команда радувала своїми появами на багатьох відомих фестивалях, таких як «Woodstock», «Південь Fest» та інші, а зовсім нещодавно ми почули їх новий сингл під назвою «Незламні».

Сама пісня довго «подорожувала» з гуртом на живі виступи, де неодноразово виконувалась та зазнавала обробки, аби досягти свого оптимального звучання і згодом бути записаною на студії. Так тривало майже 2 роки, до тепер..

Багато є пісень про кохання, і вдале і трагічне, багато вже було сказано, але матеріал «Skystation» відрізняється зпоміж інших своєю ритмічністю, оригінальним співом, а також сюжетом.

Музиканти хочуть донести до слухача думку про те, що почуття кохання як таке є надзвичайно потужною силою і якщо воно щире та справжне, його неможливо побороти чи зламати. За таких умов те, що коїться навкруги, втрачає для закоханих будь-який сенс, адже справжнє кохання здатне абсолютно на все. Пісня «Незламні» розповідає нам про закоханих людей, які не дивлячись ні на які обставини, не зважаючи ні на що, будуть разом. Незламність почуттів – ось головна думка та мотив пісні.

Мало кому з сучасних українських рок-гуртів вдається заручитись підтримкою та бути визнаними метрами західної рок-сцени. Але ці слова зовсім не про гурт «Skystation», адже їх підтримали та надали позитивні рецензії самі «Black Rebel Motorcycle Club»! Свого часу пісня «Make Me Alive» викликала у останніх таке захоплення, що їх менеджер Ian Ottaway залишив на офіційній сторінці «мотоциклетного клубу» спеціальний коментар, у якому написав наступне: – «VERY f****** exciting song! The production is phantastique and the whispers are cool, digged the phrasing of the chorus, i was happily surprised and enjoyed it an awful lot, and the end tube sound is real cool!» («Дуже захоплива пісня! Виконання – фантастичне, а шепіт звучить дуже класно, неначе занурення у хоровий спів. Я був приємно вражений і мені дуже сподобалось. Кінцівка реально крута!»).

Тож, вітаємо «Skystation» з шикарним новим синглом та чекаємо на нові талановиті творіння.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні