Гурт Ebola

0

Гурт  E.b.o.l.a була створена в серпні 2009 року колишнім гітаристом групи Minerva Михайлом Добрянським в місті Дніпропетровськ. З того часу неодноразово змінювався склад і стиль. Кожен учасник в силу різноманітності музичних смаків вносив у творчість щось своє, що робить стиль гурту в якійсь мірі унікальним. E.b.o.l.a. – це суміш важких і мелодійних рифів, агресивного вокалу і речитативу, скетч і семплів.

Склад команди:
Михайло Добрянський – гітара;
Олег Аврахов – бас;
Юрій Білецький – гітара;
Олексій Третяк – ударні;
Павло Михайлов – вокал;

Колишні учасники:
Олег Павлюк – вокал;
Станіслав Потапенко – вокал;
Віктор Полтавець – скретч \ семпли;

12 лютого 2011 року відбулася презентація дебютного альбому гурту «Нікуди бігти».В 2013 році виходить EP “Дихання Сонця, а в 2014 EP “Об’єкт 3”.

Тепер я б хотів розповісти трішки про свої враження від цих робіт.
Оскільки, я люблю ню-метал, то мені, звичайно, як поціновувачу цього стилю, альбом «Нікуди бігти» сподобався. Музика потужна, голос вокалістів прекрасно вписується у звучання треків і його приємного слухати. А ще – тексти хороші…Музиканти зверталися до таких важливих тем, як намагання знайти себе і важливість у вірити у себе і власні сили.

Скільки можна ще чекати
І битися головою об стінку
Перечеркнути свої мрії
Через нестачу віри…*

Хоч EP “Дихання Сонця і складається із трьох треків, проте робота проведена справді хороша. Особисто мене захоплює той факт, що група може грати не тільки вибухові “бойовики”, а й досить філософські і, в якісь мірі, ліричні треки типу “Дихання Сонця”.

Ніч пуста, тишиною вкрилась
Різні тіні стікають з картин
Що тобі треба? Навіщо з’явилась?
Я не просив, я тебе не просив*

А ось EP “Об’єкт 3», яке побачило світ в 2014 році особисто мені здається найпотужніше і найагресивніше порівнюючи з попередніми роботами гурту. Найулюбленіша моя композиція це “Адмірал Шерман”

 Накинув капюшон
Погода, грязь, його очі палахкотять вогнем
Закривши сідає на сходинку вище
Звідки видно це місто і його горище*

*Тексти перекладені мною з російської мови на українську.

Тому коли ви хочете слухати хороший український ню-метал, то гурт Ebola це хороший вибір.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Той, хто залишається в тіні…

Як ми з вами знаємо, сім’я музичних інструментів дуже велика. Це навіть швидше родина, яка поділяється на сім’ї – ударні, духові, струнні та багато інших. ...