Фліт у Києві!

1

Чи багато ви знаєте пісень гурту «Фліт»? Більшість з тих, хто хоч щось про цих хлопців чув, згадують пісню «Їжачок». Якщо ви відноситеся до них, то я маю намір вас трошки здивувати: «Фліт» випустив вже 4-ий альбом.

DSCN0274

Хлопці відіграли концерт в «Бочці на Подолі» на день міста Києва, де і виконали кілька пісень. Скажу на свій неспокушений погляд: музика стала більш важкою і серйозною у порівнянні з минулими роботами. Лірика спрямована на особистість, майже інтимні теми подекуди лунали. Слухати приємно, трошки солодко і безмірно позитивно.

           Після концерту хлопці продавали свій новий альбом. Скажу вам, навіть, за скільки. Ціна сучасної української рок-музики – 20 гривень.

Зала була напівпорожньою. До «Бочки» прийшли самі ті, хто цінує українське і любить творчість гурту. Адже в цей день місто святкувало, і було чимало безкоштовних концертів.

Неподалік, на Контрактовій, у цей же час відбувався концерт Бі-2 за підтримки «Нокиа».
Але концерт відбувся, і досить тепло. Час від часу хтось з залу просив все того ж відомого «Їжачка», і хлопці, як могли, від нього відкручувалися, але наприкінці все ж зіграли. Звучали пісні з різних альбомів. Проте запам’яталися саме пісні з четвертого альбому, який носить позитивну назву «Вихід є!». Познайомтесь з ним і ви. http://vk.com/flit_flit_flit

Автор: Ксения Непокорная Белоногова


Фліт

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Фест “Северные земли”

Необычайной красоты тишина дикой, нетронутой природы, возле поселка Белокопытово Сумской области, неожиданно была взбудоражена глухим ревом моторов и гулкими басами тяжелой музыки. Причем продолжалось это ...