"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Пісні Наших Днів з новою платівкою – Про Любов

hqgexn7kvhe

Колоритна особа Василя Переверзєва (також відомого як Прозоров), напевне, відома багатьом слухачам нашої країни. І мова зараз йде не про мейнстрімний рок, а про справжній альтернативний метал. Дійсно, вагомість цієї людини для вітчизняної важкої сцени неможливо переоцінити, адже Василь разом з колегами створив гурт, який на початку нульових формував звучання українського тяжу. Але мова зараз піде про зовсім інший проект Василя та їхній реліз.

 

Я недаремно сказав про колорит. Гурт Пісні Наших Днів (у колишньому ПНД) якісно відрізняється від основної маси музики, котру можна почути на наших теренах. І неважливо, який жанр буде йому приписано, одне залишиться незмінним – винятково емоційні та глибокі за своїм змістом пісні. Іншого від Прозорова годі було й очікувати.

 

“Про Любов” – друга повноформатна платівка гурту. І перша після того, як припинив свою діяльність ТОЛ. Вважаю за потрібне зазначити цю деталь, адже у текстах пісень помітно, що це трохи не той Прозоров, якого ми знали у нульових. Звісно, що ні про яку агресію не може бути й згадки, адже ПНД – зовсім іншого роду гурт. Емоційний настрій та енергетика у пісень однозначно змінилась навіть у порівнянні з попередніми роботами колективу.

 

Самі музиканти рекомендують відволіктися від справ, знайти пристрій з найліпшим звучанням, з якого лунатиме музика, і повністю приділити увагу прослуховуванню альбому. І це дуже слушна порада. Вражень дійсно буде безліч. Ви почуєте не просто пісні – це чистий концентрат з емоцій, думок та переживань, котрими ділиться Василь та його колектив. Вони зачіпають за душу. Абсолютно у кожній пісні слухач знайде щось своє – відголос власної історії та подій з життя. Здавалося б, люди такі різні, але насправді є безліч спільного.

 

Ця чиста щирість матеріалу не перестає вражати до останньої секунди звучання альбому. Навіть незважаючи на те, що перед релізом були доступні демо-записи й сингли, альбом все одно сприймається як щось зовсім нове. Те, як він звучить, як чутно кожну ноту, удари по струні та рухи пальців по грифу гітари,  − все це примножує атмосферність цієї музики. І світ, у який ти потрапляєш, слухаючи ці пісні, нікуди не відпускає.

 

Я навмисне не сказав нічого конкретного про жодну з пісень. Вам обов’язково потрібно вперше пережити й скласти власні враження самостійно. “Про любов” стане відмінним поповненням колекції будь-якого поціновувача якісної та відвертої музики. Василь, окрім всього іншого, провів свого роду сповідь на цьому альбомі, знайшов відповіді на свої питання й став іншою людиною. Можливо, він змінить і Вас.

 

Автор: Андрій Леоненко