"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Фарби життя у новому синглі гурту It’s About Time

1

Сидиш на кухні. За вікном давно вже за північ. Але це тебе не хвилює. Тебе взагалі мало що хвилює зараз. Повна апатія до всього, що є навколо тебе. Зрада. Зраджують всі і всіх, але ти до останнього не хотів в це вірити. Побудував власний казковий світ в рожевих тонах і жив в ньому. І що з цього вийшло? Сидиш на кухні. Випиваєш. Зраджений найближчою людиною. Розбитий. Самотній… Знищений.

Знайомо? Кожного хоч раз в житті зраджували. Всі ті емоції, ті почуття, той біль, – мабуть, неможливо передати, але саме це спробував зробити львівський гурт It’s About Time в своєму новому синглі, та про це трохи згодом. Назва «Краски» справді вдало підібрана, бо ж сама композиція вийшла яскравою та різнобарвною. Перш за все, вона цілком вливається в жанр, в якому працює гурт, а саме Punk Rock/Melodic Hardcore/Alternative. До того ж це схоже на «золоту середину» між різними стилями та течіями рок-музики. В міру підгружена, в міру драйвова, але в той же час в ній закладений якийсь особливий сенс, що дозволяє не стати черговим наповнювачем каловідстійника.

Трек починає качати вже з перших секунд, для цього головне – максимально збільшити звук. І хоч вступ готує нас більше до звичного всім гроулінгу, та те, що ми отримуємо насправді не засмучує ні на секунду, адже вокаліст дійсно майстер своєї справи і здатен заповнити своїм голосом всі щілинки у вашому серці, а куди не дістане самотужки добереться за рахунок чудового бек-вокалу.

Та давайте повернемося до тематики композиції, бо саме вона «чіпляє» найбільше. Отож, як я вже сказала, гурт прагнув передати те, що відчуває людина, коли її зраджують, коли вона прощає з надією, що все стане. як раніше, але гіркий осад все ж заважає цьому:

«Теряем, стирая в сердцах улыбки тех,
Кто из себя нас выводил.
Мечтаем, прощая, но горький привкус
На губах уже давно застыл.
Прости, но нам с тобой не по пути»

Або ж ставлення до думки оточуючих, бажання жити саме так, як хочеться жити вам, а не так, як хотілося б іншим.

Та що це я… Про це вам краще дізнатися із самого синглу. Отож, вмикаємо, слухаймо, насолоджуймось та, якщо потрібно, то черпаймо силу, щоб подолати зраду.

Автор: Оксана Домашина