"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

5 зірочок! Оркестр Че: слухати й дивуватися

awqy1dmgfs4Є в музиці така приємна особливість, навіть якщо гурт розпався, він все одно існує в наших плей-листах. Це ніби відголоски часу, коли бенд у повному складі радував прихильників своїми треками, а в наших головах застрягали і досі застрягають тексти, написані у цей період.

Особисто мені дуже прикро, що такий самобутній, цікавий та неординарний за звучанням гурт вже не існує, хоча хлопці в процесі запису нового альбому на вірші Жадана. А вокаліст Олег Каданов зараз виступає сольно. Музикант відіграв акустичні концерти в Києві та Запоріжжі, на початку грудня відвідає Дніпро, Кривий Ріг та Кам’янське. Хотілося б обговорити ще свіжий альбом «*****» Оркестру Че, що був записаний на «Студії О!» і вийшов просто неймовірним!

g6etuunht2kЯк тільки я ввімкнув «Джа», мене одразу вразила ритміка та мелодійність пісні, тенденцію чого музиканти не порушили й надалі в треклисті. Навіть така доволі емоційна пісня як «Акции» не змінила першого враження. Хіба вам не хочеться заплющити очі та вловити кожен звук, коли ви слухаєте арт- чи прогресив-рок? Перший раз я прослухав альбом саме так із періодичними зупинками дихання в особливо чуттєві моменти. Спокійний голос Олега заспокоює, як м’ятний чай приємного зеленого відтінку. Тож рекомендую до прослуховування у темряві під ковдрою, особливо після тяжкого дня. Оркестр Че призупинить шалений ритм вашого життя.t3r1nujehri

Я не знаю, що в Каданова в голові, але «маленький фюрер», як завжди, пише неймовірні вірші. Чарівне поєднання інструментів, атмосферність, як пісень, так і обкладинки, роблять цей альбом найцікавішим, естетично приємним та просто найбільш чаруючим із усіх релізів харківського гурту. Альбом дійсно відчинив перед нами зелені двері радості, в які хочеться зайти. Кожен гурт має рости і вдосконалюватись. Порівняно з попередніми альбомами, цей реліз є найбільш “дорослим” та правильно скомпонованим. Розпад такої перспективної банди можна вважати занепадом після піку розвитку, але будемо сподіватись, що це лише перерва і Оркестр Че ще потішить нас своїми закрученими неземними мелодіями. А наразі радіємо, що в Україні є такі незвичайні гурти, і ліземо під ковдру з навушниками у вухах.

Журналіст: Влад Доруда

Фото візяті зі сторінки гурту ВК