«HELL:ON – ЦЕ НЕ ТРЕНД, ЦЕ НЕ МОДА, ЦЕ#JUSTPUREFUCKINGMETAL!»

0

Якщо Ви бажаєте почути український thrash/death metal гурт, який має досвід співпраці з відомими іноземними музикантами і часто проводить тури Європою, то дозвольте познайомити Вас із гуртом Hell:on.

Його історія розпочалася у 2005 році в місті Запоріжжя. Засновниками гурту були гітарист Олексій Пасько і барабанщик Олег Таланов. Через деякий час до них приєдналися басист Олександр Сітало і гітарист Антон Павленко (в 2009 році його замінив Антон Ворожцов). На місце вокаліста пробувалися різні кандидати і скоро його зайняв Олександр Баєв. Спочатку гурт називався Hellion , але наприкінці 2007 довелося перейменуватися на Hell:on, оскільки в Європі вже був гурт із такою назвою.

В 2006 році на лейблі “Mоon Rec.” виходить дебютний альбом гурту під назвою «Strong Enough» (2006).Через два роки гурт видає свій наступний альбом – «Re:Born». Починаючи з 2009-го Hell:on виступає не тільки в Україні, а й в країнах Європи, зокрема в Німеччині, Чехії, Польщі, Голландії, Угорщині. Активно гастролюючи, гурт не забував і про нові композиції, і вже в 2012 році на світ з’явився третій альбом під назвою «Age of Oblivion», до якого увійшли одинадцять композицій, зокрема трек «My Doll», виконаний разом із Джефом Вотерсом гітаристом канадського гурту Annihilator.

Окремо хочеться розповісти про співпрацю гурту з німецьким лейблом Ferrrum, на якому вийшли два наступні альбоми: «Hunt»(2013) і «Once Upon A Chaos» (2015). Цей лейб забезпечив не тільки хороший звук, а й світову вистриб`юцію. Говорячи про самі альбоми можна зазначити, що традиція запрошувати відомих музикантів на запис збереглася. В альбомі «Hunt» трек Slaughter Smel був записаний разом із Енді Ла Роком зі шведського гурту King Diamond, а трек Dormition разом із Мареком Паенком із польсього гурту Vader. В альбомі ж «Once Upon A Chaos» трек Salvation In Death був виконаний разом із Андреасом Кіссером із Sepultura.

Альбом «Once Upon A Chaos», реліз якого відбувся восени 2015-го року, виявився настільки крутим, що багато європейських (і не тільки) спеціалізованих видань його просто захвалили. Серед авторитетних видань, які написали про «Once Upon A Chaos», – друковані німецькі Legacy та Metal Hammer. Перше оцінило альбом в 11 балів з 15, а друге – в 5 з 7. Обидва автори рецензій акцентують увагу на “брутальності” нових пісень українського гурту і наявності експериментів. Також вразила відмітка англійського журналу «Zero Tolerance» про те, що це – дуже і дуже гарний альбом. А це надто консервативний і специфічний журнал. А один з найбільших вебзинів Латинської Америки пише, що новий диск вони вважають одним з 30-ти найважливіших та найцікавіших thrash metal альбомів цього року. Усього про платівку написало близько 30 видань Голландії, Фінляндії, Португалії, Великої Британії, Німеччини та інших країн.

А закінчити цю маленьку розповідь хочеться цитатою гітариста Олексія Паська з інтерв’ю спеціально для нашого журналу, яка, власне, і стала назвою статті: “ Відповім цитатою з одної рецензії від лейблу Ferrrum: “It’s not a trend, it’s not a fashion… it is just pure fucking metal “. Ми не є трендом. Ми граємо так, щоб подобатись самим собі. Якщо ви хочете почути справжній метал через призму нашого бачення, тоді завітайте до нас”.

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні