Фест Руйнація: «Стереотипи? – Руйнуйте їх!»

0

Після творчої перерви протяжністю в один рік, 24 травня відбувся одинадцятий фестиваль «Руйнація». Він повинен був відродитись. Бо його забуття виглядало б на приховання скарбу, або закопування отриманих талантів. Поцінювачі важкої музики не залишають осторонь таке свято.

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Першим запалити вогонь драйву випала честь крутим і молодим [SALE]only. Це було об’єктивно. Адже у відвідачів море сил і… Що потрібно? Звичайно, качові важкі рифи, щоб всіх розтрусити, задати темпу на ввесь час фестивалю.

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Чудова Ліка з гурту [SALE]only була прикрасою фестивалю.

Всі вірно зробили, що прийшли в танцювальному взутті. Який слем? Який сьорклпіт? Потрібне правильне взуття. А інтер’єр залу був абсолютним підтвердженням бренду фестивалю. Все в гармонії. :)

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Український дух проявлявся постійно: це і традиційні патріотичні вигуки, і улюблений хіт від ультрасів про самого славетного шизофреніка, і, навіть, рівненський гурт FarInHate підтвердив своє вірне походження відповідно до основного правила поведінки: хто не скаче, той москаль.

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Оцінити кількість людей, що прийшли на фестиваль важко. Якщо бути чесним, відвідувачі постійно проводили ротацію: одні були під сценою, інші прохолоджувались на дворі, чи біля бару. Але те, що було підчас виступу команди SKINHATE – це щось неймовірне. Щойно ведучий оголосив назву гурту, як натовп хмарою злетівся з усіх кутків залу. І це було море, і почався незрівняний кач. Також SKINHATE виконали трек за участю Віктора Новосьолова, лідера гурту Kompas. І саме цій людині ми завдячуємо, що існує «Руйнація», він є організатором та серцем фестивалю.

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Дякуємо за чудовий день – [SALE]only, Z.U.L.U, Ebola, Farinhate, Ворст, (M)theory, Машина Занята, Мольфа, THE SPIRALS, SKINHATE, Kompas, Merva, Роллікс.

Ведучим був незмінний і неперевершений балабол – М’яч Дредбол.

До нових зустрічей, Руйнація.

Фест Руйнація: «Стереотипи? - Руйнуйте їх!»

Більше фото в репортажному альбомі: https://vk.com/album-67806673_195744931

Текст і фото: Сергій Сухолотюк – vk.com/sukholotyuk

Спеціально для порталу «Крок у РОК».


(M)theory[SALE] onlyEbolaFarinhateKompasMervaSkinhateTHE SPIRALSZ.U.L.UВорстМашина ЗанятаМольфаРолліксРуйнація

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Підірвати світ із гуртом “KARNA”

Хей, хей, хей, ну що ж, мої гуцуляки і гуцулочки, прийшов час «вжарити року». Україна – це настільки атмосферна, душевна, колоритна держава, що їй повинні ...